Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

"Таємний код зламано" на каналі "Україна": Олег Газманов розповів про те, як помер

7 листопада о 22:30 на телеканалі "Україна" була показана третя серія циклу "Таємний код зламано", яка була присвячена темі людського життя і смерті.

17:38, 11 листопада 2013
7 листопада о 22:30 на телеканалі "Україна" була показана третя серія циклу "Таємний код зламано", яка була присвячена темі людського життя і смерті.

У цьому випуску програми "Таємний код зламано" популярний російський співак Олег Газманов розповів про те, що пережив, коли переніс клінічну смерть. У 2011 році під час виступу в таборі "Артек" Олег взявся за мікрофон і... отримав смертельний удар струмом. Причиною виявилася незаземлена проводка. Артист розповідає, що після того, як він отямився - згадав усе, що бачив під час інциденту.

"Я бачив себе приблизно з метрів 20-30. Насправді бачив, як я лежу, як у мене кров з потилиці тече. Я бачив, як люди метушаться навколо, - каже Олег Газманов.

А через мить співак перестав бачити оточуючих і потрапив в абсолютно незвичайне місце: "Мабуть, я потрапив в те місце, з якого вийшов цей Всесвіт, - відверто розповів виконавець. - Тобто не було ні кольору, ні світла, ні запаху, ні звуку, а була якась точка, і це був я, і це був Всесвіт".

Через деякий час Олег Газманов почув всередині себе голос, який питав його, для чого йому потрібно залишитися на землі:

"У тебе є заради чого залишитися? Ти хотів би?", - згадує співак. - І можливо таке говорити незручно, але я не подумав про близьких, ні про кого. Я подумав, що мені залишилося дописати кілька пісень. У мене альбом лежить - і там кілька пісень залишилося".

Коли Олег Газманов згадав про свої незавершені справи, він тут же повернувся до тями...

Третій випуск циклу програм "Таємний код зламано" можна побачити на сайті телеканалу "Україна".

Дивіться проект "Таємний код зламано" по вівторках, середах і четвергах о 22:30 в ефірі телеканалу "Україна".

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь