Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

"Таємниці зірок": спецвипуск, присвячений українським героям

У найближчу неділю, 1 грудня, в ефір каналу "Україна" вийде спеціальний випуск програми "Таємниці зірок". Цей випуск буде присвячений людям, які є національною гордістю своєї країни.

13:06, 29 листопада 2013
У найближчу неділю, 1 грудня, в ефір каналу "Україна" вийде спеціальний випуск програми "Таємниці зірок". Цей випуск буде присвячений людям, які є національною гордістю своєї країни.

Українці домагаються успіху на будь-якому терені, адже у них є найважливіша риса - впертість. Особливо ця якість допомагає досягати поставлених цілей спортсменам.
 
"Пам'ятаю, мені дякували, віршів багато писали. Зызнання в коханны були, звичайно ж. В одній з перших записок було: "Підеш за мене заміж, моя актриса? Я і відповіла: "Піду, якщо є корова і хата". Чомусь досі так і не відповів: видно - ні корови, ні хати. Все-таки позначається ось така впертість українське - є воно. І не тільки в спорті допомагає", - каже Ірина Родніна.

Ще одна риса багатьох успішних українців - скромність. Наприклад, спортсмен Сергій Бубка, був проти установки довічного пам'ятника йому в Донецьку. Чемпіону зі стрибків з жердиною було всього 36 років, коли міська влада вирішила увічнити його у бронзі:

"Я негативно до цього ставився, і мені не хотілося цього. Але потім я все переосмислив - і погодився. Тому, що розумів: друга половина дев'яностих років - країні потрібні були кумири і герої. І тоді я розділив: це пам'ятник спортсменові Сергію Бубці, а я - живу своїм життям".

На думку Сергія Бубки, спортсмен маэ усвідомлювати свою відповідальність і відповідати титулу "національна гордість" і подавати виключно позитивний приклад.

Дивіться відверті інтерв'ю відомих співаків, акторів, письменників у документальному проекті "Таємниці зірок" щосуботи о 10:00, на телеканалі "Україна"!

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь