Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

"Таємниці зірок": чому Людмила Гурченко назвала Дмитра Нагієва дурнем

Відомий телеведучий розповів про знайомство та спілкування з легендарною акторкою. Своїми спогадами Дмитро Нагієв поділився в рамках спецвипуску програми "Таємниці зірок", який був присвячений Людмилі Гурченко.

13:27, 19 листопада 2013
Відомий телеведучий розповів про знайомство та спілкування з легендарною акторкою. Своїми спогадами Дмитро Нагієв поділився в рамках спецвипуску програми "Таємниці зірок", який був присвячений Людмилі Гурченко.

За словами Дмитра Нагієва, ініціатива знайомства виходила саме від великої актриси: "Наше знайомство з нею було веселим: сміливе, безглузде, нахабне, саме - "по-гурченковськи". Вона мені зателефонувала! Ми не були ніколи знайомі, вона мені зателефонувала і запропонувала зробити виставу. У той момент я їхав за кермом - я припаркував машину, і зі страхом розмовляв з нею. Вона надіслала п'єсу, я прочитав і сказав - "Барахло". Вона відповіла: "Згодна". Через незручну ситуацію, я раптом здуру видавив, кажу: "Людмило Марківно, може, поки ми шукаємо п'єсу, знімемося разом у "Прапорщику Задові"?". Звідки, яке я мав право це сказати? На що у відповідь почув: "Нагієв, Ви - дурень. Я для цього і телефоную". І все", - поділився Нагієв у програмі "Таємниці зірок".

Через деякий час відбулося і особисте знайомство. І ця зустріч справила на Дмитра Нагієва просто незабутнє враження: "Коли ми знімалися - їй було 69, і вона виглядала абсолютно шаленою! Я якось зайшов у кімнату, коли вона переодягалася... Жодний м'яз не здригнулася в Гурченко, вона сказала: "Нічого страшного, не хвилюйся". Надзвичайно гарна фігура. Шістдесят дев'ять років!"

На думку Дмитра Нагієва, дуже важливо мати почуття гумору: саме завдяки йому залишаються найкращі спогади про людей.

Дивіться відверті інтерв'ю співаків, акторів, режисерів у документальному проекті "Таємниці зірок" щонеділі о 10:00, на телеканалі "Україна".

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь