Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Святослав Вакарчук прокоментував, чому Дмитро Шуров пішов з групи «ОЕ»

У програмі «Відверто з Машею Єфросініною» музикант і виконавець Святослав Вакарчук вперше після довгих років прокоментував, чому Дмитро Шуров пішов з групи «Океан Ельзи».

15:25, 19 квітня 2016

У програмі «Відверто з Машею Єфросініною» музикант і виконавець Святослав Вакарчук вперше після довгих років прокоментував, чому Дмитро Шуров пішов з групи «Океан Ельзи».

Те, що піаніст Дмитро Шурово пішов з гурту «Океан Ельзи», було великим ударом для Вакарчука.

«Тоді я дуже близько спілкувалася зі Славою і сказати, що він переживав - це не сказати нічого», - прокоментувала автор і ведуча проекту Маша Єфросініна.

У відвертій бесіді музикант і співак Pianoбой зізнався, що бажання покинути групу довго його не покидало через низку проблем:

«Зібрався ряд питань, які ніхто не хотів обговорювати. Це як ніби ми всі сидимо в кімнаті зі слоном, але робимо вигляд, що його немає. Почали спливати неприємні моменти, про які не знав раніше. Все це перетворилося в один величезний згусток, який вже просто не давав можливості насолоджуватися музикою».

Ексклюзивно для каналу «Україна» соліст групи «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук вперше після багатьох років прокоментував відхід Дмитра Шурова:

«Діма завжди залишався собою. Ми завжди були в добрих стосунках, але ніколи не були близькі. Діма дуже закритий, як, напевно, і я. Мені здається, що я ніколи до кінця не знав, що він думає насправді. У музичному плані у нас була абсолютна гармонія, ми розуміли один одного з півслова. Були проблеми, але швидше за людського і егоцентричного характеру».

Vakarchuk

Вакарчук також додав:

«Коли Діма пішов, я дуже переживав. Для мене це була професійна драма. Він - один з кращих музикантів в нашій країні. І раптом він вирішує мене залишити. У нас були великі плани, але він для себе все вирішив, мені залишалося тільки прийняти це. І хоча зараз Діма успішно займається сольною кар'єрою, мурашки по шкірі у мене біжать саме тоді, коли він сідає за піаніно».

Зізнання Святослава стало повною несподіванкою для Pianoбоя, адже Дмитро до останнього не вірив, що Вакарчук дасть інтерв'ю.

Дивіться програму «Відверто з Машею Єфросініною» на каналі «Україна» щосуботи о 10:00!

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь