Онлайн
Кіно

Супергероїні: персонажі з фільмів і серіалів, які пережили насильство і стали сильнішими

Вони надихають.

12:24, 21 квітня 2020

Про проблему домашнього насильства все частіше говорять не тільки в Україні, а й в усьому світі. Настільки гостра тема, звичайно ж, не обійшла стороною кінематограф і серіали. Деякі з них повністю присвячені цій проблемі, а деякі - лише зачіпають її за допомогою яскравих персонажів, які своїми історіями нагадують про те, що домашнє насильство відбувається навіть в сучасному світі.

Раніше на каналі «Україна» відбудеться прем'єра захопливого детективу «Відважні», який підіймає гостро-соціальну тему домашнього насильства. Чотири головні героїні, що працюють в спецпідрозділі поліції, допомагають жінкам, дітям і навіть чоловікам врятуватися від тиранії, побоїв і принижень, доводячи, що вихід є завжди.

Жінки, які пережили домашнє насильство, є справжніми супергероїнями, тому нерідко стають одними з найсильніших персонажів на екрані в кіно, серіалах і мультфільмах.

Малена

фото: imdb

У культовому фільмі 2000 року «Малена» сюжет розповідає про красиву дівчину Малену, яка стала вдовою за часів Другої світової війни. У своєму місті Малена стала предметом насмішок через численні чутки та інтриги, які створили її заздрісники. Малена піддалася не тільки словесному осуду і приниженню, але і фізичному, сексуальному та психологічному насильству. Однак як би не намагалося зламати Малену життя, вона стала сильнішою, покарала кривдників і повернула до себе розташування людей.

Беверлі Марш

фото: imdb

Американський фільм жахів «Воно», в крайній екранізації якого роль Беверлі зіграла молода акторка Софія Лілліс, розповідає про страшні пригоди сімох підлітків. Одна з них - Беверлі Марш, в дитинстві пережила жорстоке поводження з боку батька. Над дівчинкою також знущався шкільний хуліган разом зі своїми друзями. Після всіх пережитих подій зі своїми друзями, Беверлі зблизилася з Беном Хенском і перемігши монстра, почали жити в щасливому шлюбі.

Селеста Райт

фото: imdb

Серіал «Велика маленька брехня» оповідає про життя чотирьох жінок в маленькому містечку, розкриваючи таємницю зовні успішного і щасливого життя багатих сімей. Кожна з героїнь проходить через своє випробування в житті. Селеста Райт - адвокат, яка кинула свою діяльність, щоб присвятити себе своїй родині. Її чоловік викликає заздрість у всіх мешканок містечка, які не знають, що Селеста переживає найжорстокіше домашнє насильство і знаходиться в залежних стосунках. Однак героїня стає сильнішою, опираючись обставинам і проходячи через муки совісті, вирішує припинити аб'юзивні стосунки.

Дивіться нову серію серіалу Відважні :

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь