Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

«Суцільний сором!»: Олексій Суханов розкритикував українське журі «Євробачення»

Результати голосування суддів від України на Євробаченні 2022 стали справжнім національним скандалом. Щоб поставити крапку у цій справі, продюсер Вадим Лисиця з'явився в ефірі шоу «Вечір з Україною».

Олександра Красновська Олександра Красновська
17:33, 17 травня 2022

У новому шоу «Вечір з Україною» каналу «Україна», яке виходить у будні о 19:00 в ефірі «Індиго TV», ведучі Олексій Суханов, Олена Кот і Володимир Остапчук поспілкувались з членом журі «Євробачення» від України Вадимом Лисицею. Продюсер пояснив, як відбувалось голосування і відверто розповів, скільки балів особисто він поставив Польщі.

Результати голосування суддів від України на «Євробаченні 2022» стали справжнім національним скандалом. Для того, щоб поставити крапку в цій справі продюсер Вадим Лисиця з’явився в ефірі шоу «Вечір з Україною».

«Те, що ми не поставили нашим найближчим сусідам жодного балу – це не правда! Ми оцінювали кожного у рейтинговій таблиці. Голосування було таємними – ми не знали, хто на яке місце ставить ту чи іншу країну. Особисто я дав Польщі 15-е місце в своєму рейтингу, а кільки це в балах – не знаю», – розповів суддя «Євробачення» від України, продюсер Вадим Лисиця.

Проте така відповідь продюсера не задовольнила Олексія Суханова, і він попросив гостя озвучити перші три місця в його рейтингу, на що не почув чіткої відповіді і ще більше обурився:

«Слухайте, зараз вся країна змушена червоніти. Це суцільний сором! Коли я подивися на розклад балів від українського журі, був вражений: Чехія, Греція, Португалія… але литовська чи польська композиції були не гірші. А для нас, для кожної української людини в цей нелегкий момент дуже важливо пам’ятати про вдячність», – прокоментував ведучий каналу «Україна» Олексій Суханов.

Телеведучих обурив той факт, що народне голосування дало Польщі 12 балів, а суддівське – 0. Проте професійне журі запевняє – оргкомітет наголошував на тому, що конкурс є виключно творчим, а не політичним, тож кожен мав голосувати за суб’єктивним вподобанням.

«Організатори прагнуть викорінити ту ганебну практику багатьох років, коли на голосування впливали політичні важелі чи тиск. Це ідея Європейської мовної спілки для чистої та адекватної оцінки. Щоб вигравали країни з кращими піснями, а не просто голосували одна за одну. Крім того, я підписав присягу, в якій категорично заборонено використовувати політичні важелі в оцінюванні. А ще там були прописані критерії оцінювання: пісня, вокал, виконання, загальне враження від номеру, – розповів Вадим Лисиця. – Я вибачався перед Польським народом і буду вибачатись надалі, але я робив свою справу. Прикро, що це привело до таких результатів».

Нагадаємо, що канал «Україна» продовжує транслювати загальнонаціональний марафон «Єдині новини» і брати участь у його виробництві. Улюблені програми та серіали каналу «Україна» наразі виходять в ефірі телеканалу «Індиго TV».

Дивіться «Вечір з Україною» в ефірі «Індиго TV» та на YouTube каналу «Україна» щодня по будням о 19:00.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь