Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

"Пристрасті на паркеті": шоу каналу "Україна" залишила LAMA

Танцювальний дует LAMA&Alex першим покинув шоу "Пристрасті на паркеті" каналу "Україна". Романтичний вальс української виконавиці та її обранця не вразив журі та глядачів шоу. Пара набрала найменшу кількість балів.

14:30, 11 березня 2014

Танцювальний дует LAMA&Alex першим покинув шоу "Пристрасті на паркеті" каналу "Україна". Романтичний вальс української виконавиці та її обранця не вразив журі та глядачів шоу. Пара набрала найменшу кількість балів.

"Я хочу всім подякувати за підтримку і за колектив, який тут працював. Все-таки, ми отримали багато емоцій, хоч якось почали професійно танцювати. Напевно, якщо б не потрапили на це шоу, ми б не купили того ж кролика, придбаного на цьому тижні. Він зараз приносить нам дуже багато емоцій. Дякуємо Богу і всім", — прокоментувала LAMA. "Також хочеться подякувати журі за конструктивну критику. Спасибі за нові знайомства. Це був прекрасний досвід", — додав її коханий Alex.

Як повідомлялося раніше, згідно з правилами шоу, у другому випуску одна з дев'яти пар учасників повинна була покинути проект. Найменш  успішних танцюристів визначали як за допомогою балів журі, так і завдяки СМС-голосуванню глядачів каналу "Україна".

Кращими журі визнали співачку VARDA та її хлопця Mika: за два тури пара набрала 100 балів, а найменш майстерними танцюристами, за версією журі "Пристрастей на паркеті", стали Микола та Марина Кобзови.

Тим не менш, не одні оцінки журі визначали, хто стане кращою та гіршою парою. Підсумковий вердикт був за глядачами та їх СМС-голосуванням. Переможцями глядачі каналу "Україна" назвали Андрія Джеджулу та його дівчину Інну, які виконали сучасний танець у стилі "вог", а ось найменшу кількість балів отримала українська виконавиця LAMA та її коханий Alex за свій повільний вальс. Саме ця пара і покинула проект.

Всі бали журі виглядають наступним чином:

PrystrastiRez2

На чию користь схиляться шальки терезів у майбутній програмі? Який парі не судилося продовжити участь у найтанцювальнішому проекті? Відповіді — вже у наступній програмі.

Дивіться шоу "Пристрасті на паркеті" на каналі "Україна".

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь