Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Стань членом журі рейтингу «ТОП-25 найуспішніших жінок українського бізнесу»

Відкрито голосування в номінації «Лідер громадської думки». Серед номінанток – директорка каналу «Україна» Вікторія Корогод, яка, за підсумками року, увійшла до рейтингу «Топ-25 найуспішніших жінок українського бізнесу 2020».

Марія Синицька Марія Синицька
20:20, 11 лютого 2021

В одній з найбільш значущих і почесних номінацій рейтингу «Лідер громадської думки» організатори оголосили відкрите голосування. Перемогу тут здобуде учасниця, яка набере максимальну кількість голосів в онлайн-голосуванні. Свій непростий, але відповідальний вибір кожен з вас може зробити, перейшовши за посиланням https://www.dsnews.ua/ukr/poll/top-25-nayuspishnishikh-zhinok-ukrainskogo-biznesu-2020-2

Щоб проголосувати, потрібно обрати зі списку учасниць рейтингу ту номінантку, якій ви хочете віддати свій голос, і натиснути кнопку «Проголосувати» внизу сторінки. Голосування триватиме до 21 лютого, імʼя переможниці буде оголошено на церемонії нагородження 3 березня 2021 року в під час прямого ефіру.

Серед номінанток - директорка телеканалу «Україна» Вікторія Корогод. У 2020-му році Вікторія двічі входила в рейтинги ТОП-25 видання «Власть денег»: «Топ-25 найбільш успішних українських менеджерів» і «ТОП-25 найуспішніших жінок українського бізнесу».

Також, за підсумками 2020 року, канал «Україна» увійшов до рейтингу «ТОП-50 кращих компаній країни» за версією журналу «Власть денег» та у «Україна» ТОП-10 номінації «Лідери громадської думки», вибір у якій робили читачі. Серед переможців рейтингу компанії, які попри коронакризу, знайшли в собі можливості розвиватися й допомагати іншим. У 2020-му році, незважаючи на всі виклики, канал «Україна» зберіг свою професійну команду, вийшов на нові території виробництва контенту, зумів втримати лідерство в телевізійному просторі, реалізував низку важливих соціальних кампаній з інформування та підтримки громадян під час пандемії, збільшив частку соціально відповідального контенту в ефірі.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь