Онлайн

Стало відомо, що стирає пам'ять у мозку. Висновки вчених

18:10, 10 вересня 2018

Коли людина намагається про щось забути, в її мозку відбуваються певні процеси. Саме ці процеси намагалися дослідити нейробіологи з Німеччини, Швейцарії, Нідерландів та Британії. Про це пише видання Current Biology.

Так, в експерименті дослідників взяли участь пацієнти з епілепсією. Раніше їм вживили в мозок електроди: з їхньою допомогою можна вирішити, чи потрібно проводити операцію.

22-ом учасникам називали ряд слів, з яких певні потрібно було запам'ятати, а інші - забути. Учасники і справді гірше запам'ятали слова, які потрібно було забути. Електроди записували активність мозку під час експерименту. Виявилося, що процес забування відповідають префронтальна кора і гіпокамп. Ці зони були найбільш активні, коли учасники намагалися забути слова.

Раніше було відомо, що гіпокамп відповідає за запам'ятовування, однак вчені з'ясували, що префронтальна кора може змусити гіпокамп стерти інформацію з пам'яті.

Це відкриття допоможе в розробці нових препаратів для лікування посттравматичного стресового розладу.

Раніше повідомлялося про те, яка добавка може захистити мозок від наслідків стресу.

Дивіться також відео про тренування пам'яті:


 

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь