Онлайн
Зірки

Стали відомі імена другої десятки зіркових суддів шоу «Співають всі!»

Нагадаємо, згідно з правилами шоу «Співають всі», завдання учасника - виконати композицію на сцені так, щоб якомога більше членів журі встали і підспівували йому.

Олександра Красновська Олександра Красновська
14:00, 9 липня 2021

Канал «Україна» продовжує роботу над масштабним вокальним проєктом «Співають всі!» за всесвітньо відомим форматом All Together Now компанії Banijay Rights. Народні таланти вийдуть на велику сцену, де їхні долі вирішать одразу 100 успішних артистів, серед яких GROSU, Артем Пивоваров, Анастасія Приходько, Арсен Мірзоян, Анна Трінчер, Ivan NAVI, Наталка Карпа, Vlad Darwin, KISHE і LILU.

Популярний артист і саундпродюсер Артем Пивоваров зізнається – для нього участь у вокальному-шоу «Співають всі!» – це можливість відкрити нові таланти, які мають всі шанси стати учасниками його проєктів.

«Я дуже заінтригований і натхненний. Для мене це можливість розкрити нові грані свого продюсерського начала, оскільки я працюю не тільки з топовими, але і з молодими артистами. Якщо пощастить і «зійдуться зірки», хто знає, можливо, я знайду артиста, з яким мені захочеться попрацювати над його першим матеріалом і альбомом після проєкту. Як я вже неодноразово говорив у своїх інтерв'ю, ми з командою плануємо в майбутньому розширювати горизонти нашого продакшну і шукаємо таланти», – поділився Артем Пивоваров.

Не виключає творчих колаборацій з артистами і зірка українського шоу-бізнесу, співачка і акторка GROSU: «Мені було б дуже цікаво зайнятись продюсуванням і у мене є кілька проєктів у голові. Це абсолютно протилежні мені проєкти».

Але кожен учасник повинен не просто отримати шанс вийти на велику сцену, а й зачепити іменитих людей, а це зробити досить непросто, адже у кожного є свої погляди на творчість – і це найцікавіше!

«Насамперед я звертатиму увагу на те, як людина виконує пісню, чи відчуває та розуміє вона те, про що співає! – каже співачка, учасниця гіпершоу «МАСКА» Анастасія Приходько. – Так, я дуже сувора у цьому плані, пісня – це не просто три хвилини, кожна пісня – це історія, і вставати просто так я не буду».

А от співачка LILU може стати тим самим «добрим поліцейським» для учасників. Артистка зізнається – їй складно не надати підтримку талановитим людям, а інколи вона навіть готова підтримати учасників за сміливість з'явитись перед великою «сотнею».

За останні кілька років співачка, блогер і акторка Анна Трінчер неодноразово і брала участь, і була у складі журі на різних вокальних конкурсах, особливо дитячих і підліткових. Тому насамперед розглядатиме людину, яка виходить на сцену, як артиста.

«Вона має бути мегахаризматичною, вміти прикувати до себе увагу, одягатись і рухатись так, щоб передати драматургію і настрій пісні. У наших учасників завдання непросте – включити в цю емоцію цілих 100 музичних експертів, передати закладений сенс, здивувати нас. Але артист стає живим саме тоді, коли весь зал і всі люди, які його слухають, максимально вникають і співпереживають разом із ним», – коментує артистка.