Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Стала відома дата прем'єри актуальної медичної драми «На лінії життя»

Прем'єра нової 32-серійної стрічки «На лінії життя» відбудеться на телеканалі «Україна» в понеділок, 3 жовтня, о 21:00. Медична драма розгортається у військовому госпіталі, який внаслідок подій останніх років стає зрізом усього нашого суспільства.

12:00, 15 вересня 2016

Прем'єра нової 32-серійної стрічки «На лінії життя» відбудеться на телеканалі «Україна» в понеділок, 3 жовтня, о 21:00. Медична драма розгортається у військовому госпіталі, який внаслідок подій останніх років стає зрізом усього нашого суспільства.

Кожна серія нової стрічки телеканалу «Україна» – це історія людини, яка волею долі опиняється перед складним вибором.

«Наш фільм – про людські долі, – говорить режисер серіалу Антон Гойда. – Про людей, яким доводиться долати найстрашніші життєві ситуації, і про хірургів, які щосили борються за кожне людське життя».

Горизонтальна лінія серіалу представлена історією військового хірурга Сергія Задорожного: «Мій герой – це людина, котра пройшла війну. У Сергія загострене почуття обов'язку і справедливості, адже він брав участь у миротворчих місіях ООН і багато чого побачив», – коментує свою роль Ахтем Сеітаблаєв.

Na_linii_zhyttia

Повернувшись з чергової поїздки в «гарячу точку», Сергій потрапляє в госпіталь, де, як виявилося, працює його перше кохання Ольга та її чоловік Стас.

«На мій погляд, Стас – це чоловік, котрий заплутався. Йому притаманні честолюбство і самолюбство. Він може вчинити підло, але насправді він досить поверхнева людина. У його характері багато підводних каменів, але в професійному плані він відкриється зовсім з іншого боку», – каже виконавець ролі Станіслава В'ячеслав Довженко.

У новому серіалі каналу «Україна» зіграли винятково українські актори, серед яких Ахтем Сеітаблаєв, Олесь Задніпровський, В'ячеслав Довженко, Вікторія Литвиненко, Ольга Олексій, Костянтин Войтенко, Сергій Дерев'янко, Лариса Руснак та багато інших.

Автор ідеї актуальної медичної драми – директор зі стратегічного маркетингу телеканалу «Україна» Ольга Захарова.

Режисером стрічки виступив Антон Гойда (серіали «Сашка», «Жіночий лікар»). Оператор – Сергій Рябець.

Виробництво стрічки на замовлення телеканалу «Україна» здійснювала компанія Fresh Production Group. Зйомки проходили в Києві і тривали 9 місяців.

Прем'єра 32-серійного фільму «На лінії життя» відбудеться 3 жовтня о 21:00 на телеканалі «Україна».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь