Онлайн

Співачка Alyosha стала актрисою «Райського місця»

Українська виконавиця Alyosha, фіналістка Євробачення-2010, зіграла роль у 100-серійній детективній мелодрамі «Райське місце», прем'єра якої відбудеться 9 січня 2017 року на каналі «Україна».

15:53, 14 грудня 2016

Українська виконавиця Alyosha, фіналістка Євробачення-2010, зіграла роль у 100-серійній детективній мелодрамі «Райське місце», прем'єра якої відбудеться 9 січня 2017 року на каналі «Україна».

Після успішної співпраці з артисткою Alyosha в проекті «Співачка», канал «Україна» і компанія Front Cinema вирішили запросити зірку зіграти роль у новій масштабній картині «Райське місце». Alyosha зіграє в серіалі саму себе.

«Пропозиція від каналу «Україна» відразу ж здалася мені цікавою. Ми з командою прочитали сценарій і беззастережно погодилися. Досвід і емоції залишилися тільки найкращі. Дякую каналу за можливість випробувати свої сили в абсолютно новому для мене напрямі», — розповіла співачка.

певица Alyosha (2)

Крім того, артистка розповіла, що, зігравши роль в «Райському місці», вона ще більше «загорілася» бажанням навчитися акторській майстерності. Alyosha зізналася, що попрацювати на одному знімальному майданчику з відомими акторами для неї було величезною честю.

«Як творча людина, я завжди цікавлюся багатьма сферами мистецтва, крім музики. Кіно і телебачення — це своєрідне таїнство, вникнути в яке, дано не кожному. Я сподіваюся, в майбутньому ще сильніше долучитися до українського кіновиробництва. Хочу окремо подякувати всій знімальній команді за те, що підтримували і підказували. Працювати з такими професіоналами — велике задоволення», — зазначила Alyosha.

Нагадаємо, в основі сюжету картини — історія цілеспрямованої 18-річної дівчини Ніни — круглої сироти, яка мріє коли-небудь стати власницею готелю. Дівчина відчайдушно буде йти до своєї мети, незважаючи на перешкоди долі.

Клавдия Дрозд и Андрей Фединчик

Зйомки серіалу проходять у Києві, Київській області та Карпатах.

У головних ролях багатосерійного фільму «Райське місце» знімаються Клавдія Дрозд, Андрій Федінчік, Софія Пісьман, Павло Москаль, Сергій Фролов, Світлана Зельбет, Олеся Власова, Влада Марчак, Анна Саліванчук, Сергій Сипливий, Яніна Соколова, В'ячеслав Довженко, Ірина Дорошенко, Костянтин Данилюк.

Виробництво серіалу здійснює команда Front Cinema, що входить до складу «Медіа Групи Україна». Головний режисер картини — Дмитро Гольдман, продюсер — Саша Ткаченко.

Прем'єра серіалу «Райське місце» на телеканалі «Україна» відбудеться 9 січня 2017 року.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь