Онлайн

Спецвипуск "Критичної точки" — "Теорія обману"

У четвер, 4 жовтня, у спецвипуску програми "Критична точка" "Теорія обману" на каналі "Україна" глядачі побачать такі сюжети...

11:56, 4 жовтня 2013
У четвер, 4 жовтня, у спецвипуску програми "Критична точка" "Теорія обману" на каналі "Україна" глядачі побачать такі сюжети:

Зупинятись чи ні? Буденна ситуація на дорозі. Чоловік з жезлом наказує зупинитись. А ви впевнені, що вас спиняє справжній працівник ДАІ, а не аферист? Як відрізнити правоохоронця від шахрая – розкаже "Критична точка".

Краса в кредит. Тепер у кожному мегаполісі України. Безкоштовні спа-процедури, які затягують у кредитну кабалу. Що потрібно знати, щоб не платити за непотрібні речі і послуги?

Рубрика "Секретна порада". Психолог-соціонік розкаже про  теорію та практику брехні. Яким чином відрізнити по зовнішності і жестам людину, яка говорить вам правду, від людини, яка бреше.

Фінансові тенета. Фінансова павутина – полтавська версія. Чому жителі Полтави збідніли на сім мільйонів гривень? "Критична точка" розкаже, як спритники "розводили" людей.

Країна дурнів. "Критична точка" дослідила, чому українці так легко ведуться на пропозиції фінансових пірамід і лохотронів. Невже гіркий досвід 90-х зовсім нічому не навчив?

Рубрика "Критичне відео". У постійній рубриці "Критичної точки" ви побачите:

• Автопідстави на дорогах! Як вберегтися?
• Нічого святого. Злочинці виманюють гроші жалісними історіями про дітей!
• Чарівна АЗС. Шахраї продавали бензин А-80 під маркою А-95.

Дивіться програму журналістських розслідувань "Критична точка" на телеканалі "Україна" з понеділка по п'ятницю о 16:00.

Слідкуйте за оновленнями, спілкуйтеся, обмінюйтеся думками в офіційних групах проекту "Критична точка" у Facebook та ВКонтакте.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь