Онлайн

PR

Спеціально до Нового року КС «Лихвар» запустив депозитну програму під 50-60% річних

Стартувала короткострокова депозитна акція «Новорічна» від Кредитної спілки «Лихвар» дозволяє заробити на свій внесок від 50% до 60% річних.

14:00, 27 грудня 2019

5 грудня 2019 року стартувала короткострокова депозитна акція «Новорічна» від Кредитної спілки «Лихвар», що дозволяє заробити на свій внесок від 50% до 60% річних в залежності від режиму виплати відсотків.

Відкрити акційний депозитний вклад можна до 20 січня 2020 року включно. Депозит оформляється терміном на 3 місяці на суму не менше 10 000 гривень і не більше 100 000 грн. Відсотки по виплатах можна отримувати щомісяця або по закінченні терміну депозиту. Від режиму виплат залежить і річна процентна ставка: 50% - якщо виплати щомісячні, 60% - якщо виплата здійснюється в кінці депозитного терміну. Можливість дострокового розірвання депозиту не передбачена. Кожен вкладник може укласти кілька договорів.

За допомогою депозитного калькулятора на сайті https://www.rostovshchik.kiev.ua/ny-2020-promo можна розрахувати свій дохід в залежності від суми вкладу та умов отримання відсотків.

Девіз Кредитної спілки «Лихвар»: «Давайте заробляти разом». Залучені кошти є ресурсною базою для кредитування. Кредитна спілка кредитує своїх членів під заставу матеріальних цінностей, включаючи нерухомість, автотранспорт, дорогоцінні камені і вироби з золота під високі відсотки, що дозволяє заробляти як компанії, так і інвестору. Таким чином, всі вклади захищені заставним майном позичальника, яке в разі невиплат по кредиту реалізується з високою ліквідністю. Діяльність Кредитної спілки легальна і здійснюється відповідно до законодавства України.

Чим більше депозитів, тим більший заробіток: у Кредитної спілки діє ще одна акція - терміном до 18 місяців і ставкою до 36% річних. Депозит оформляється на суму від 2 до 100 тис. Грн. Чим більша сума і чим триваліше термін розміщення вкладу, тим вище процентна ставка.

КС «Лихвар» пропонує різні депозитні програми і регулярно проводить різні акції. Співпраця з Кредитною спілкою - це відмінна можливість мати пасивний дохід. Причому стабільно високий і законний. Фінансова установа має ліцензію Національної комісії, яка здійснює державне регулювання у сфері фінансових послуг. Клієнтам гарантуються повне виконання зобов'язань, анонімність і індивідуальне консультування.

Ви завжди можете отримати консультацію, укласти договір, поповнити вклад в будь-якому зручному для Вас центрі обслуговування.

Ліцензія Нацкомфінпослуг від 08.12.2015 Розпорядження 3046

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь