Онлайн

Соціологи: українці хочуть, щоб держава їм не заважала

Закінчено зйомки пост-шоу " ДНК.Код українки", що приурочено до прем'єри проекту "ДНК 2. У пошуках жінки", яка відбудеться 31 жовтня о 22:00 в ефірі телеканалу "Україна".

17:06, 30 жовтня 2013
Закінчено зйомки пост-шоу "ДНК.Код українки", що приурочено до прем'єри проекту "ДНК 2. У пошуках жінки", яка відбудеться 31 жовтня о 22:00 в ефірі телеканалу "Україна".

Спеціально до зйомок пост-шоу на замовлення телеканалу "Україна" російські соціологи провели масштабне дослідження цінностей українців, результати якого були представлені гостям студії. Про основні висновки соціологів розповів Кіріл Пєтрін, керівник дослідження "Цінності української нації":

"Росіяни в набагато більшою мірою орієнтовані на вдалий збіг обставин. Фаталізм передбачає бачення життя, як чергування чорних і білих смуг і при цьому, темну смугу треба просто перечекати, тому що за нею буде біла. Тому у росіян стільки терпіння, що вони можуть його експортувати. В Україні такого бачення життя немає. Українці вважають, що їх темна смуга і так занадто затягнулася", - говорить експерт.

"Але навіть в темній смузі українці починають активно діяти, - відзначає Пєтрін. - Вони освоюють нові професії, вони йдуть в новий бізнес. Люди не розраховують, що погані обставини зникнуть самі собою. Вони розраховують, що зможуть це перебороти і "вигризти" для своєї родини і для себе особисто якісь нові території".

Однак на цьому відмінності між росіянами і українцями - не закінчуються, впевнений експерт. Адже все вищесказане тільки підтверджує, що дві нації по-різному ставляться до багатьох аспектів життя, в тому числі і до держави:

"З цим пов'язано і різне ставлення до держави: росіяни впевнені, що держава їм допоможе. В Україні люди хочуть, щоб держава не заважала. "Ми впораємося самі", - кажуть українці".

Нагадаємо, що головним предметом обговорення пост-шоу стануть підсумки і висновки авторів проекту "ДНК 2. У пошуках жінки", які за допомогою кращої світової лабораторії в області ДНК-досліджень і видатних вчених-генетиків намагаються з'ясувати, кого ж саме можна вважати прабатьками українських жінок. Звідки ж прийшли на ці землі предки сучасних українок? Нащадками якого стародавнього етносу є представниці прекрасної половини українського народу? Чи впливає генетика на характер сучасних жінок?

Відповіді на ці та багато інших питань глядачі знайдуть в унікальному дослідницькому проекті "ДНК 2. У пошуках жінки", прем'єра якого відбудеться 31 жовтня о 22:00 на каналі "Україна".

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь