Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Сніжана Єгорова: «Наш син не називає Антона татом»

В останньому випуску програми «Відверто з Машею Єфросініною», яку щосуботи транслює канал «Україна», телеведуча Сніжана Єгорова розповіла, що після розставання з Мухарським їхній спільний син Ваня перестав називати Антона татом.

16:06, 25 квітня 2016

В останньому випуску програми «Відверто з Машею Єфросініною», яку щосуботи транслює канал «Україна», телеведуча Сніжана Єгорова розповіла, що після розставання з Мухарським їхній спільний син Ваня перестав називати Антона татом.

Гучне розлучення Сніжани Єгорової та Антіна Мухарського спричинило судові розгляди про позбавлення батьківських прав. Спочатку, за словами Сніжани, вони з колишнім чоловіком підписали контракт:

«Після розставання з Антоном ми підписали контракт про те, скільки часу він може проводити з дітьми. До цього він приходив, коли захоче. Це було зроблено, щоб формально зберегти шлюб для наших дітей. І тільки після того, як я подала позов про позбавлення його батьківських прав, він почав згадувати адресу нашого проживання з дітьми. Він став приїжджати», - розповіла Єгорова.

В ефірі каналу «Україна» телеведуча зізналася, що розставання з Антоном дуже вплинуло на відносини з дітьми:

«Коли ми розлучилися, нашому синові Іванкові було півроку. Зараз йому 4. Антон приходить, дарує йому машинку, а Ваня ніжно посміхається, але не називає його батьком. Антон просить називати його татом. Ваня питає: «А чому ти тато»? На це неможливо дивитися».

Egorova_

Так само у відвертій бесіді з Машею Єфросініною Сніжана Єгорова зізналася, що Антін Мухарський не дає дітям можливості бачитися зі старшою сестрою, яка проживає в Америці.

«Зараз він тримає дітей в заручниках. Моя дочка вчиться в Америці, і я не можу поїхати до неї разом з моїми дітьми, тому що він не дає дозвіл на виїзд за кордон».

Вона також додала: «У якийсь момент я прийняла для себе рішення оприлюднити цю ситуацію, тому що більшість жінок живуть в цьому пеклі, коли вони не можуть піти і сказати, що над ними знущаються. Зараз я абсолютно усвідомлено роблю те, що, на мій погляд, повинні робити всі жінки, яких кинули батьки їхніх дітей. Вони повинні позбавити їх на законодавчому рівні можливості розпоряджатися долею дітей, до якої вони не мають жодного стосунку».

Дивіться програму «Відверто з Машею Єфросініною» щосуботи о 10:00 на телеканалі «Україна»!

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь