Онлайн

Актуально

Сніг уже мете, а чи закупили комунальники відвали для прибирання снігу

З часом стихія стала більш непередбачуваною і може з легкістю насипати за ніч більш, ніж метр снігу.

Єлизавета Бабец Єлизавета Бабец
14:15, 9 грудня 2020

Ще декілька десятків років тому на українських землях панувала справжня зима – сніжна та морозна. Вона могла наступити ще на початку листопада, а остаточно піти в березні чи й в квітні. Сьогодні клімат змінився – стало тепліше, більш комфортно, тож снігу часто доводиться чекати, мов справжнє диво. Проте стихія стала більш непередбачуваною і може з легкістю насипати за ніч більш як метр снігу.

І поки дорослі та діти з радістю віддаються традиційним зимовим розвагам, для комунальних служб настає час підвищених турбот – їм потрібно забезпечити очищення вулиць, тротуарів та доріг від заметів, аби люди та транспорт могли пересуватися по містах та селах. Справитися з роботою їм допомагає спецтехніка та спеціальне навісне обладнання. В першу чергу це відвали для прибирання снігу, які агрегатуються тракторами чи іншими машинами.

Які відвали для снігу можна купити в Україні?

Відвалом називають широке навісне обладнання, яке агрегатується тракторами різних габаритів та розмірів, навантажувачами, вантажними автомобілями та іншою технікою. Установлюється пристрій спереду машини, а працює він під час її повільного руху.

У розпорядженні комунальних служб мають бути різні види відвалів для снігу, кожен з яких має свої переваги та сферу застосування.

Обладнання прямого типу. Це спеціальне навісне, за допомогою якого можна очищати від снігових наметів відкриті ділянки, великі території з малою кількістю перешкод. Прямі відвали ефективно справляються з поставленою задачею, вони легкі в управлінні та експлуатації, тож не вимагають від оператора машини особливих навиків. Рухається навіска вправо, вліво, вниз та вгору по прямій лінії. Обладнання даного типу є недорогим, простим у конструкції, придатним до ремонту, володіє максимальною віддачею від витрат. Застосовується у випадках незначних снігопадів, може агрегатуватися вантажним автомобілем.

Відвал для снігу V-подібний (метелик) був створений для навантажувачів з метою розширити їх функціонал. Навісне з V-подібним лезом на сьогодні вважається універсальним, адже підходить для багатьох робіт по очищенню території від снігу будь-якої глибини, виду та кількості. З його допомогою можна звільняти від заметів широкі відкриті ділянки, вузькі вулиці та квартали, автозаправні станції, автомобільні парковки. Це оптимальне рішення для роботи в міських умовах та на великих площах. Така навіска є найбільш поширеною в Україні, адже виконує роботу ефективно, оперативно та при оптимальних витратах ресурсів. Проте її ціна є також найвищою на ринку.

Розширювані агрегати. Такі сніговідвали дозволяють максимально адаптувати техніку в залежності від умов та специфіки роботи. Для них характерні різні елементи, котрі змінюють можливості обладнання, наприклад комплекти знімних крил чи фіксовані крила. Навіска дозволяє:

 • працювати на великій площі та малих ділянках завдяки зміні розміру;
 • зменшити кількість необхідних проходів, щоб зекономити час та ресурси;
 • зменшити кількість залишкового снігу після проходу завдяки легкому нахилу навіски уперед;
 • швидко змінити ширину захвату (проходу) з вузького на широкий та навпаки.

Агрегатувати відвал розширюваного типу важче, ніж інші пристрої, тому оператор техніки має володіти певними навичками. При великій ширині фіксованих крил навіски потрібно дотримуватися особливої обережності, адже експлуатація її є дуже складною.

Особливості вибору снігоочисних відвалів

При виборі оптимальної моделі навісного обладнання для очистки території від снігу варто звернутися за допомогою до експертів. В ідеалі потрібно мати цілий комплект різного навісного, яке можна швидко змінити в залежності від обставин. При покупці варто пам’ятати, що ціна відвалів залежить від:

 • виду оснащення та його конструкційних особливостей;
 • матеріалів виробництва;
 • габаритів та ваги;
 • сумісності з різною технікою;
 • виробника та країни походження;
 • стану (новий чи користований);
 • відносин продавця та виробника, їх цінових політик.

Найвигідніші умови та найширший вибір, як правило, пропонують офіційні дилери виробників. Вони працюють по ексклюзивному прайсу, мають доступ до всього модельного ряду та будь-якої кількості продукції, здійснюють регулярні та прямі поставки без посередників. В Україні відомим дилером багатьох виробників навісного обладнання, в тому числі відвалів снігоочисних, є компанія «Гідромаркет» (https://hydromarket.com.ua/g44769421-otvaly-dlya-uborki/). Звертайтесь туди, якщо хочете підібрати та придбати агрегати до початку зимового сезону на вигідних умовах. Адже сніг уже мете.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь