Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Незабаром на телеканалі "Україна" прем'єра комедійного серіалу - "Думай як жінка"

Не пропустіть прем'єру на телеканалі "Україна" - комедійний серіал "Думай як жінка" з Маратом Башаровим у головній ролі.

13:08, 14 травня 2013
Не пропустіть прем'єру на телеканалі "Україна" - комедійний серіал "Думай як жінка" з Маратом Башаровим у головній ролі.

Євгеній Новіков - заступник генерального директора компанії і досконалий "альфа-самець" дізнається, що Дар’я Свєтлова - єдина перешкода на його шляху до успіху. Справа в тому, що Даша розробила проект, який зі стовідсотковим успіхом зможе виграти тендер міністерства. Розважливий і холодний Євгеній приймає рішення, у будь якому разі заволодіти проектом Дар’ї. Найпростіший і безпрограшний варіант - стати другом дівчини, спокусити її, а коли пильність буде остаточно приспана, безперешкодно захопити її дітище. Однак познайомившись з Дар'єю і вкравши проект, Євген з’ясовує, що його геніальний і підступний план був жахливою помилкою, адже тепер він закоханий у дівчину і повинен все виправити. Та доля повертається до головного героя спиною - він втрачає все: кар'єру, любов і навіть своє життя (його вважають загиблим в результаті автомобільної катастрофи). Однак Новіков не здається. Він знайомиться з режисером аматорського театру, який наводить його на думку перевдягнутися жінкою і влаштуватися на роботу у свою колишню компанію, щоб повернути довіру коханої і відновити репутацію. Так він робить власне відкриття: для того, щоб стати справжнім чоловіком, потрібно встати на підбори.

"Я вже не перший раз граю жінку - зізнається Марат Башаров - тому на підбори став відразу. Тільки колготки було важко вдягати, але і з цим впорався, після того як мені купили колготки нормального - 5 розміру".

Режисер серіалу Андрій Сілкін. В головній ролі Марат Башаров.

У фільмі знімалися: Ганна Попова, Олександр Арсент'єв, Тетяна Орлова, Сергій Габріелян, Володимир Стержаков, Антон Васильєв та інші.

Незабаром на телеканалі "Україна" відбудеться прем'єрний показ комедійного серіалу - "Думай як жінка". Слідкуйте за програмою телеканалу.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь