Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Шоу "Пристрасті на паркеті" йдуть з весняного ефіру каналу "Україна"

Телеканал "Україна" зупиняє виробництво формату танцювального шоу "Пристрасті на паркеті" для телевізійного весняного сезону 2014 року.

17:28, 12 березня 2014

Телеканал "Україна" зупиняє виробництво формату танцювального шоу "Пристрасті на паркеті" для телевізійного весняного сезону 2014 року.

У зв'язку з політичними подіями в країні телеканал "Україна" тимчасово відмовляється від розважальних проектів, роблячи акцент на інформаційному мовленні та суспільно-політичних дискусіях.

За правилами британського формату Stepping Out, українське танцювальне шоу "Пристрасті на паркеті" має виходити в ефір виключно у прямому ефірі, щотижня, без перерви. Продакшн-компанія "Теле Про", що займається виробництвом цього шоу, провела велику підготовчу роботу – кастинги та відбір учасників, запрошення ведучих, членів журі, хореографів, постановку номерів.

В ефірі каналу "Україна" шоу повинно було виходити щонеділі впродовж 11 тижнів. Глядачі побачили два випуски цього недільного шоу. Однак політична криза в країні вносить свої корективи, і керівництво телеканалу "Україна" прийняло рішення про призупинення проекту.

Марина Миргородська, директор телеканалу "Україна": "Рішення про зупинку зйомок шоу "Пристрасті на паркеті" далося нам дуже нелегко. Але причини очевидні і зрозумілі – зараз не найкращий час для розважальних форматів. Цю думку поділяють і наші чудові зіркові учасники, які присвятили підготовці до зйомок у шоу багато часу і сил.

Я хотіла б щиро подякувати, перш за все, усім парам наших талановитих учасників шоу, а також всій команді продакшн-компанії "Теле Про", яка займалася зйомками шоу "Пристрасті на паркеті". Також окремо хочеться висловити велику подяку нашим запрошеним зіркам – ведучій Ксенії Собчак, членам журі Лаймі Вайкуле та Євгену Папунаішвілі – за те, що, незважаючи на такий важкий час, щотижня вони приїжджали в Україну та  підтримували наших учасників та українських телеглядачів. Також окрема подяка Олені Коляденко, яка підготувала для шоу яскраві танцювальні номери, розкривши себе як талановитий режисер-постановник.

Дуже сподіваюся, що наша країна гідно пройде цей період складних випробувань, ми повернемося до звичайного ритму життя і знову будемо радіти перемогам учасників нових шоу на телеканалі "Україна".

Продовжуючи вносити зміни в сітку свого мовлення, телеканал "Україна" найближчим часом оголосить про старт свого нового соціально-політичного формату.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь