Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Що таке «Ігри талантів»: Як буде влаштоване нове грандіозне шоу каналу «Україна»?

Дивіться нове грандіозне шоу «Ігри талантів» у суботу, 26 лютого, о 21.00 на каналі «Україна»!

Олександра Красновська Олександра Красновська
17:33, 23 лютого 2022

У суботу, 26 лютого, в ефір телеканалу «Україна» вийде нове грандіозне шоу «Ігри талантів», в якому звичайні українці зможуть поборотися за 150 000 гривень на втілення заповітної мрії. Для цього їм необхідно лише розгадати, яким дивовижним талантом володіє людина перед ними.

Однак все не так просто, як здається на перший погляд! Спробуймо розібратися, як буде влаштоване унікальне ігрове шоу!

Ведучим проекту став мегапопулярний музикант, актор та продюсер DZIDZIO, саме він мотивуватиме учасників боротися за свою мрію.

У кожному випуску шоу беруть участь дві команди, кожна з яких складається з Гравця та Зірки. Гравці - прості українці, котрі змагаються за грошовий приз, Зірка за грошовий приз не бореться, але у разі перемоги не проти міцних обіймів!

Змагання за 150 тисяч гривень поділено на три тури.

Перед гравцями з'являється Виконавець і перелік унікальних талантів, які він може мати. Гравцю потрібно, спираючися на власний досвід, кмітливість та логіку вгадати талант незнайомця. Також для гравців підготовлені спеціальні підказки-ребуси, у яких зашифровано дивовижний талант.

За кожен правильно відгаданий талант команда отримує грошову винагороду, якщо схибили – гроші зараховуються команді-супернику.

У другому турі ставки зростатимуть у десятки разів, той, хто вгадає таланти трьох виконавців, вважатиметься переможцем і зможе зіграти у Супергрі.

Якщо фіналіст погоджується на Супергру, то має вгадати один-єдиний талант. Один Виконавець та два варіанти відповідей. Але тепер ціна помилки – весь зароблений виграш.

Цікавий нюанс, що лише в українській адаптації шоу Зірка може компенсувати Гравцеві суму неотриманого грошового призу з власної кишені, але може зробити це лише у першому раунді.

Зазначимо, що для зйомок розважального шоу «Ігри талантів» продюсери каналу «Україна» переглянули тисячі заявок виконавців, адже головна задача кожного випуску – заплутати і вразити гравців та ускладнити процес відгадування. Так, було відібрано 132 унікальних артистів не лише з України, а й з Франції, Іспанії, Італії, Америки, Монголії, Ізраїлю, Британії, Німеччини та Канарських островів.

Розважальний проєкт за форматом Game of Talents компанії Fremantle вперше вийшов на телеекрани у 2019 році, а вже за два роки локальні версії шоу побачили глядачі у США та багатьох країнах Європи, серед яких Великобританія, Франція, Італія, Нідерланди, Бельгія та Швеція. Україна стала десятою країною, яка готує адаптацію цього неймовірного проєкту.

Дивіться нове грандіозне шоу «Ігри талантів» у суботу, 26 лютого, о 21:00 на каналі «Україна»!

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь