Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Лоскоче та показує емоції: на що ще здатен одяг майбутнього

16:40, 22 травня 2018

Одяг, який вас б’є, лоскочить та пестить. Американські вчені створили куртку для симуляції фізичних відчуттів у віртуальній реальності, і заявили, що це початок ери розумного одягу. То що ж саме ми будемо купувати в магазинах за десять років?

Розробники «розумного» одягу запевняють, в одязі будуть влаштовані медичні датчики, а одяг буде не тільки захищати від холоду, а ще й лікувати. Українські кардіофутболки вже активно продаються в інтернеті. В цьому одязі влаштований пристрій, який фіксує кардіограму людини і передає результати на мобільний телефон. Така футболка відстежує роботу серця і навіть показує рівень втоми та стресу. Це своєрідний медичний пристрій.

А от у США знайшли спосіб замінити тренера з йоги. Розумні штани з датчиками підказують як саме потрібно скорегувати положення тіла під час вправ. Коштують недешево, близько 8 тис. грн. Але порахуйте скільки вам обійдеться рік занять з інструктором та порівняйте. Та чи зможуть таку дорогу річ дозволити собі звичайні люди? Невже одяг у майбутньому буде коштувати як смартфон? Дизайнери заспокоюють. Поява нових видів тканин навпаки дозволить економити на шопінгу. Вже з’явився безрозмірний дитячий одяг. Англійський дизайнер придумав еластичний матеріал, що складається подібно оріґамі і розправляється, коли дитина підростатиме. А використання гідрофобних тканин допоможе людству забути про прання. Адже бруд у буквальному сенсі слова буде відскакувати від такого одягу.

Та чи не перетвориться людству на сіру масу в однаковому одязі?

Аби не грати за таких сумним сценарієм, дизайнери створили одяг, що проявляє індивідуальність. Існують, наприклад, такі аерозолі, які можна розпилити на тіло і відразу отримати комфортний одяг. Нині активно розробляється одяг із мінімоніторами, що демонструє навколишнім ваші почуття. Приховати свої емоції з таким луком буде неможливо. А от в американських торговельних центрах уже встановили експериментальний сканер фігур. Пристрій знімає з покупця найточніші мірки. Проте зараз так шиють тільки джинси. Виробники планують за допомогою цього пристрою шити весь гардероб. Достатньо буде один раз пройти повз такий сканер і потім під цю фігуру будуть шити увесь гардероб. Клієнту залишиться тільки обрати дизайн чи колір, і посилку відправлять поштою додому.

Тож розбирайте гардероб і готуйтеся носити інноваційне вбрання. Адже до 2022 року, а це всього за чотири роки, дослідники прогнозують пік продажу такого одягу.

Долучайтесь до каналу "Україна" в меседжерах, аби дізнаватись першими про актуальні та обрані матеріали за посиланнями: 
Viber – https://chats.viber.com/kanalukraine/uk
Telegram – https://t.me/kanalukraina

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь