Онлайн
Серіали

Серіали на вихідні: актуальна програма

Проведіть вихідні ненудно!

Даша Харченко Даша Харченко
08:30, 21 листопада 2020

Як завжди, у вихідні дні ми пропонуємо вам підбірку найцікавіших серіалів, які будуть транслюватися на телеканалі «Україна» 21 і 22 листопада.

Розмінна монета

Після пологів Емма перебуває між життям і смертю. Оскільки вона не знає, чи зможе вибратися, то вирішує розповісти медсестрі Валентині, що батько дитини - син кримінального авторитета на прізвисько «Дід». Як тільки Емма змогла піднятися, вона негайно втікає з лікарні, щоб зустрітися з батьком дитини і розповісти йому про народження малюка. Але під час їх зустрічі автомобіль вибухає, і Емма гине разом з коханим. Дізнавшись про це, медсестра Валентина приймає рішення забрати малюка Емми собі, оскільки вона не може мати дітей. За допомогою головлікаря Валентину записують як мати і вона спокійнісінько бере дитину на виховання. Все було добре, поки одного разу кримінальний авторитет «Дід» не дізнався, що виявляється у нього є байстрюк онук.

Коли: 21 листопада о 17:00.

Свій чужий син

Анна зовсім недавно вийшла заміж за успішного бізнесмена Вадима. Дівчина цілком була б щаслива, якби не одне «але», через велику різницю у віці подружжя часто не можуть прийти до компромісу в відносинах. Анна мріє стати відомим фотографом, а чоловік вважає, що це не серйозна нісенітниця. А тут ще й син від першого шлюбу приїхавши на канікули приймає в багнети мачуху і оголошує їй справжню війну.

Коли: 21 листопад о 23:15.

Референт

Після зради чоловіка, Марина вирішує почати нове життя. Але зробити це не так-то просто, адже за останні роки вона ніде не працювала, а тільки сиділа вдома, виховуючи сина. А тут ще свекруха підливає масла в вогонь, заявивши, що вона відбере у Марини онука. Щоб встати на ноги і відстояти своє право на сина, дівчина відправляється на роботу в будівельну компанію і несподівано навіть для самої себе виявляється прекрасним співробітником.

Коли: 22 листопада о 9:15.

Невипадкові зустрічі

Даша - талановита художниця, яка незабаром відзначить свій ювілей 30 років, але попри повернення, вона так і не вийшла заміж і досі шукає своє місце під сонцем. А після одного невдалого роману у Даші і зовсім пропало натхнення і вона вирішила піти працювати дизайнером в рекламне агентство. Крім того, Даша дуже вразлива і добра людина, яка не може пройти повз чужу біду, чим багато хто любить користуватися.

Коли: 22 листопада о 17:00.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь