Онлайн
Кіно

Серіал «Серце матері» – дивитися онлайн 23-24 серії на каналі «Україна»

Дізнайтеся, які складнощі чекатимуть на героїв улюбленого серіалу у нових серіях. 

10:56, 5 квітня 2019

Людмила зізнається Асі, що смертельно хвора і їй потрібна дорога операція. Ася обіцяє здобути кошти і врятувати подругу. Ася вимагає гроші у Кирила, вона знає, що Вавилова відправила транш. Кирило переказ грошей і залишається біля розбитого корита – ні фабрики, ні грошей, ні житла. Детектив стає незручним Кирилу, і він його вбиває.

Людмилу кладуть в лікарню. Її відвідує і підтримує Гліб, який розповідає новини про вихованців, закликає вірити в себе – тоді вона зможе видужати. Ася бере на себе турботу про Настю, яка переїжджає до неї. Ася вчиться бути матір'ю, часом їй доводиться непросто.

Володимир виявляє в будинку жучок, а потім і програму в комп'ютері. Але поки не видаляє їх. Він повідомляє Асі про знахідку. Вони не сумніваються в причетності Кирила до те, що трапилося. Володимир просить Асю згадати по крупицях все, що відбувалося напередодні нападу на їхню машину. Ася згадує, що Кирило їздив у відрядження. Володимир їде в це місто, дізнається, що Кирило дійсно був тут, жив в готелі, але ні з ким не зустрічався.

Дивіться серію серіалу «Серце матері» на каналі «Україна» від 5 квітня 2019:

Долучайтесь до каналу «Україна» в меседжерах, аби дізнаватись першими про актуальні та обрані матеріали за посиланнями: 
Viber – https://chats.viber.com/kanalukraine/uk
Telegram – https://t.me/kanalukraina

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь