Онлайн
Кіно

Серіал «Серце матері» – дивитися онлайн 21-22 серії на каналі «Україна»

Дізнайтеся, які складнощі чекатимуть на героїв улюбленого серіалу у нових серіях. 

10:47, 4 квітня 2019

Ася вирішує зробити тест ДНК, якщо він підтвердиться, тоді вони подумають, як мирно залагодити питання. Ася знаходить можливість взяти волосся дівчинки з гребінця. Вона віддає їх на аналіз.

Людмила проходить медичний огляд. Паралельно розвивається їхній конфлікт із Глібом, з яким вони борються за одне місце. При цьому Гліб знаходить спільну мову з Настею.

Через декілька тижнів і Асі, і Людмилі приходять результати. Ася отримує підтвердження, що дівчинка точно її дочка. А Людмила дізнається, що смертельно хвора. 

Кирило з Вавиловою підписують договір купівлі-продажу фабрики. Детектив повідомляє йому місцезнаходження Миколи. Однак брудну роботу детектив робити відмовляється, та й грошей у замовника відповідних немає. Кирило зривається з міста туди, де знаходиться Микола.

На слід Миколи виходить і Володимир в результаті свого розслідування. Ася наполягає, що поїде з ним. І Кирило, і Володимир з Асею рухаються до Миколи. Хто встигне першим?

Дивіться серію серіалу «Серце матері» на каналі «Україна» від 4 квітня 2019:

Долучайтесь до каналу «Україна» в меседжерах, аби дізнаватись першими про актуальні та обрані матеріали за посиланнями: 
Viber – https://chats.viber.com/kanalukraine/uk
Telegram – https://t.me/kanalukraina

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь