Онлайн
Кіно

Серіал «Серце матері» – дивитися онлайн 17-18 серії на каналі «Україна»

Дізнайтеся, які складнощі чекатимуть на героїв улюбленого серіалу у нових серіях. 

11:34, 2 квітня 2019

Володимир хапає Петра, але чоловік навіть намагається чинити опір. Він щиро радіє, що Ася жива – тепер він може зняти з душі хоча б один гріх. Він став дуже набожною людиною. Петро погоджується оформити явку з повинною. Він співучасник, але сам не стріляв ні в Артема, ні в Асю. Чоловік зізнається, що донька Асі залишилася жива, але не пам'ятає, де саме вони її з напарником Миколою залишили. Розповідає, що їх найняв якийсь чоловік, але з ним спілкувався тільки Микола.

Ася рішуче налаштована відновити пошуки. Вони з Володимиром намагаються знайти детектива, найнятого Кирилом, але той як в воду канув. Ася вперше ділиться з Володимиром сумнівами щодо Кирила: чи може він бути причетний до події? Володимир вважає, що всі крапки над I зможе розставити Микола. Він починає пошуки по своїх каналах.

Людмила звільняється з дитячого будинку, щоб весь час проводити з Настею і готувати її до школи. Вона зауважує, що з чоловіком коїться щось недобре, а Іван весь вільний час проводить з Таїсією.

Кирило знаходить в газеті інтерв'ю Вавилової, в якому вона згадує і про Асю, яка я перспективним модельєром. Кирило вирішує продати фабрику Вавилової за допомогою Асі і вирішити свої фінансові проблеми.

Дивіться серію серіалу «Серце матері» на каналі «Україна» від 2 квітня 2019:

Долучайтесь до каналу «Україна» в меседжерах, аби дізнаватись першими про актуальні та обрані матеріали за посиланнями: 
Viber – https://chats.viber.com/kanalukraine/uk
Telegram – https://t.me/kanalukraina

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь