Онлайн
Кіно

Серіал «Серце матері» – дивитися онлайн 15-16 серії на каналі «Україна»

Дізнайтеся, які складнощі чекатимуть на героїв улюбленого серіалу у нових серіях. 

10:05, 1 квітня 2019

Людмила та Іван отримують опіку над Настею. Людмила щаслива, Насті подобається новий будинок. Ася буває в гостях у Людмили, грає з Настею. Дівчинка її любить.

Кирило позичає гроші у великого бізнесмена Бурого під такі відсотки, яких би ніколи не дав банк. Хоча бізнесмен пов'язаний з криміналітетом, але Кирило йде на угоду.

Ася працює над власними моделями. Вона експериментує – шиє пару-трійку альтернативних варіантів, але в дусі колекції, яку представлятимуть на майбутньому показі.

Перед самим показом у Валерія відбувається конфлікт з його дівчиною Жанною. Вона в люті знищує всі костюми, в яких він повинен був виступати. Це справжня катастрофа! Ася пропонує рішення: використовувати її костюми, вона орієнтувалася на розміри Валерія, якого обміряли. Валерій і Вавилова підтримують цю ініціативу. Колекція в результаті удостоюється дуже високих оцінок.

Після показу Ася отримує карт-бланш від Вавилової: доопрацювати свою чоловічу колекцію. Якщо Ася впорається, то займе місце штатного модельєра.

Дивіться серію серіалу «Серце матері» на каналі «Україна» від 1 квітня 2019:

Долучайтесь до каналу «Україна» в меседжерах, аби дізнаватись першими про актуальні та обрані матеріали за посиланнями: 
Viber – https://chats.viber.com/kanalukraine/uk
Telegram – https://t.me/kanalukraina

 

 

 

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь