Онлайн
Серіали

Серіал дня: захоплююча прем'єра «В полоні у минулого»

Щоб врятувати брата, дівчина вирішує спробувати самостійно знайти справжнього вбивцю ...

Даша Харченко Даша Харченко
18:30, 17 лютого 2021

Сьогоднішній випуск «Серіал дня» познайомить глядачів з черговою захоплюючою прем'єрою каналу «Україна» під назвою «В полоні у минулого».

Сюжетна лінія

У минулому талановитий хірург, а тепер патологоанатом Віра все своє життя присвятила роботі і турботі про своїх родичів, оскільки своєї сім'ї у неї немає. Незабаром розлучившись з черговим хлопцем Віра повертається в рідне містечко, щоб привести думки в порядок і зрозуміти, куди їй в житті рухатися далі. Але несподівано її молодшого брата звинувачують в убивстві, хоча він запевняє, що це помилка і він не винен.

Тоді, щоб врятувати брата, дівчина вирішує спробувати самостійно знайти справжнього вбивцю. Але у Віри практично відразу ж виникають труднощі, оскільки розслідувати цю справу доручили працівникові поліції в якого вона колись була закохана. Але вона йде далі незважаючи ні на що. І не дарма! Адже в ході розслідування з'ясовується, що чим більше Віра наближається до розгадки, тим більше дивні і неприємні речі вона дізнається про темне минуле своїх близьких людей ...

Читай також
Серіал дня: кримінальна картина «Формула щастя»

Серіал дня: кримінальна картина «Формула щастя»

Акторський склад

Роль Віри виконала актриса Світлана Смирнова-Марцинкевич. Цікаво, що в картині також взяла участь відома українська артистка Аліна Гросу. Крім неї в кінострічці знімалися такі актори як: Інга Оболдіна, Петар Зекавіца, Кирило Кузнєцов, Христина Исайкина і багато інших.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь