Онлайн
Серіали

Серіал дня: загадкова мелодрама «Будинок на холодному ключі»

Аріна Суботіна росла в дитячому будинку і завжди вважала себе сиротою ...

Даша Харченко Даша Харченко
19:30, 24 лютого 2021

Сьогодні рубрика «Серіал дня» розповість глядачам каналу «Україна» про загадкову мелодраму під назвою «Будинок на холодному ключі».

Сюжетна лінія

Аріна Суботіна росла в дитячому будинку і завжди вважала себе сиротою. Але подорослішавши, вона несподівано отримала звістку від жінки, яка заявила, що вона її мати. А так як їй залишилося жити недовго, вона хоче загладити свою провину перед покинутою дитиною і залишити їй спадок.

Але Аріна їй не вірить і їде в місто Марежіно тільки для того, щоб переконатися в брехні абсолютно незнайомої їй людини. По приїзду дівчина завдяки щасливому випадку знайомиться з експертом генетичної лабораторії і просить його провести експертизу, щоб точно впевнитися в тому, що між нею і її «матір'ю» немає нічого спільного.

Читай також
Серіал дня:  про випробування «На гойдалці долі»

Серіал дня: про випробування «На гойдалці долі»

Але чим довше Аріна знаходиться в місті, тим більше вона відчуває, що починає дуже сильно комусь заважати і цей невідомий чоловік готовий зробити все, щоб вона якомога швидше поїхала. Але Аріна не збирається здаватися, так і не дізнавшись правди. І ця її впертість можливо може навіть коштувати їй життя.

Акторський склад

Роль Орисі виконала актриса Марина Коняшкіна. Також в серіалі взяли участь Павло Баршак, Вікторія Скицька, Оксана Архангельська, Влад Никитюк, Олександр Крижановський та інші.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь