Онлайн
Серіали

Серіал дня: про перше кохання і розчарування «Несолодка помста»

Катерина - проста студентка, яка вперше за своє життя полюбила ...

Даша Харченко Даша Харченко
19:00, 13 січня 2021

У сьогоднішньому випуску рубрики «Серіал дня» наш телеканал пропонує вам провести вільний час за переглядом ліричної мелодрами під назвою «Несолодка помста».

Сюжетна лінія

Катерина - проста студентка, яка вперше за своє життя полюбила. І в той момент, їй дійсно здавалося, що вона знайшла свого принца! Адже Віктор - був не тільки красивий і багатий, а також дуже добрий і милий. Дівчина була впевнена, що їхні почуття абсолютно обопільні і міцні. Але Катя навіть і уявити собі не могла, що насправді Віктор з'явився в її житті не просто так. Виявилося, що Віктор - це пасинок її батька Михайла, який ось уже кілька десятків років спокійнісінько жив на дві сім'ї. Дізнавшись про це, мати Віктора наклала на себе руки, а Михайло отримав половину її майна. І тепер Віктор вирішив помститися вітчиму за втрату матері, також зачепивши його найслабше місце в вигляді чарівної дочки Каті. Крім цього, одружившись з Катериною, Віктор зміг повернути гроші своєї сім'ї і залишити вітчима у «розбитого корита». Але тільки помста виявилася не настільки приємною, як він очікував ...

Акторський склад

Роль Катерини виконала актриса Марина Митрофанова, а Віктора зіграв актор Олександр Константинов. У серіалі також взяли участь: Борис Каморзін, Алла Подчуфарова, Ігор Рубашкін, Наталія Циганенко, Єгор Козлов та інші.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь