Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних
Серіали

Серіал дня: про недовіру до людей «Намалюй мені маму»

Працівник музею Ніна Косенкова, веде абсолютно самітницький спосіб життя

Даша Харченко Даша Харченко
19:00, 19 лютого 2021

Сьогодні п'ятниця, а це значить, що випуск рубрики «Серіал дня» буде заключним на цьому тижні. І за традицією ми висвітлюємо в ньому одну з прем'єр каналу «Україна» міні-серіал мелодраму «Намалюй мені маму».

Сюжетна лінія

Працівник музею Ніна Косенкова, веде абсолютно самітницький спосіб життя. Всі з ким вона спілкується - це картини в музеї і знайома по дому, колись відома оперна співачка Олена Миколаївна. Але через досить поважний вік і сильну недовіру до людей, Олена Миколаївна практично ніколи не виходить з квартири. А оскільки жінка вона самотня, то на її житло все частіше стали задивлятися «чорні ріелтори».

Читай також
Серіал дня: картина з інтригуючою назвою «Хірургія. Територія любові»

Серіал дня: картина з інтригуючою назвою «Хірургія. Територія любові»

Одного разу Ніна знайомиться в магазині з хлопчиком, у якого напередодні в ДТП загинули сестричка і мама. Перейнявшись трагедією, вона обіцяє хлопчині намалювати портрет його мами. Але незабаром на роботі у Ніни трапляються неприємності - будівлю музею можуть відібрати, в результаті чого всі картини і працівники перебувають під загрозою опинитися на вулиці. Побоюючись залишитися без роботи Ніна починає боротьбу з чиновниками, щоб відстояти музей, але і тут вона стикається з купою складнощів. Тоді, в спробах заробити грошей, Ніна вирішує ризикнути і здає кімнату квартиранта, молодій людині Роману. Чоловік виявляється досить приємним і освіченим, тому Ніна спокійна за себе і своє майно. Однак трохи згодом з'ясовується, що Роман зовсім не той, за кого він себе видає ...

Читай також
Серіал дня: кримінальна картина «Формула щастя»

Серіал дня: кримінальна картина «Формула щастя»

Акторський склад

Роль Ніни виконала актриса Олена Шилова. Також в картині взяли участь Всеволод Болдін, Валентин Томусяк, Олексій Сморигін, Марк Дробот, Ада Роговцева та інші.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь