Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних
Серіали

Серіал дня: про боротьбу за своє чесне ім'я «Друге дихання»

Нещодавно Олена Ускова пережила непростий період у своєму житті ...

Даша Харченко Даша Харченко
18:00, 11 лютого 2021

У сьогоднішньому випуску рубрики «Серіал дня» ми розповімо вам історію про те, як людина, яка втратила все, бореться за своє чесне ім'я незважаючи ні на що! До речі, серіал називається досить символічно - «Друге дихання».

Сюжетна лінія

Нещодавно Олена Ускова пережила непростий період у своєму житті: її смертельно хворий батько помер, а за час догляду за ним чоловік Олени мало підтримував дружину, до того ж помітно охолов до неї. Але після смерті батька краще не стало, і на допомогу Олені приходить зведена сестра Наталя, з якою вони вже давно не спілкувалися і не бачилися багато часу. За допомогою близької людини життя Олени потроху налагоджується і входить в свою колію ...

Читай також
Серіал дня: з містичним ухилом «Мертві лілії»

Серіал дня: з містичним ухилом «Мертві лілії»

Але незабаром доля підготувала новий удар - Олена усвідомлює, що чоловік їй зраджує. Але він все заперечує і Олена починає думати, що вона сходить з розуму... Незабаром у жінки трапляється нервовий зрив і чоловік запрошує їй психіатра, який підтверджує його здогадки. В один день Олена прокидається від запаху диму. Виявляється, що їх лазня палахкотить, а всередині пожежники знаходять тіло її загиблого чоловіка. Олену звинувачують у вбивстві чоловіка, оскільки багато доказів вказують саме на це, і жінка опиняється у в'язниці. Але насправді Олена зовсім не винна і тепер їй належить це довести будь-яку ціну...

Акторський склад

Основні ролі в серіалі виконали актори: Олеся Фаттахова, Валентин Томусяк, Сергій Радченко, Даша Трегубова, Людмила Загорська.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь