Онлайн
Серіали

Серіал дня: мелодрама про кримінальний шлях «Бабки»

Ірина виросла в дитбудинку і при виборі професії вона встала на слизький шлях криміналу.

Даша Харченко Даша Харченко
18:00, 12 листопада 2020

У сьогоднішньому випуску рубрики «Серіал дня» ми хотіли б вам розповісти про кримінальну мелодраму під назвою «Бабка».

Сюжетна лінія

Ірина виросла в дитбудинку, тому немає нічого дивного в тому, що при виборі професії вона встала на слизький шлях криміналу. За свій талант забалакати кого завгодно, дівчина отримала незвичайне прізвисько Бабка.

За нею вже давно полює капітан поліції Ігор, який є її абсолютною протилежністю: порядний, педантичний  хлопець. Капітан уже давно мріє посадити за ґрати Бабку, якій постійно вдається вислизнути. Тож не дивно, що ця пара терпіти не може один одного, але разом з тим їх невблаганно один до одного тягне, як ті самі протилежності. А коли Ігорю посміхається удача і він ловить Бабку, виявляється, що вона є єдиним свідком гучної справи проти місцевого кримінального авторитета. У зв'язку з чим поліція пропонує Бабці угоду: вона дає показання, а їй прощаються всі минулі гріхи. Бабка дає згоду не знаючи, що до суду їм з капітаном доведеться жити в іншому місті і зображати люблячу сімейну пару. Але це ще не все. Адже Ігоря та Ірину поселили в комунальній квартирі, де мешкає досить незвичайний старий-письменник і двоє дітей, мати яких зникла в невідомому напрямку. Ніхто навіть і подумати не міг, що абсолютно різні люди, волею випадку опинилися під одним дахом, через час примудряться стати один одному справжньою міцною сім'єю ...

Акторський склад

Роль Бабки виконала актриса Віра Шпак, а капітана Ігоря зіграв Тимофій Каратаєв. У серіалі також взяли участь Валерій Баринов, Микола Боклан, Євген Єфремов, Денис Мартинов, Марія Клімова, Ярослав Гуревич, Дмитро Лаленков, Марія Арнаут і інші.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь