Онлайн
Серіали

Серіал дня: стрічка про складнощі взаємин «Роман з детективом»

Раніше Лада Кошкіна працювала слідчим поліції, потім стала охоронцем і успішним приватним детективом

Даша Харченко Даша Харченко
20:33, 10 грудня 2020

Сьогодні в рубриці «Серіал дня» ми хотіли б розповісти про новий багатосерійний фільм, який розкриває світ складнощів взаємин з близькими і не тільки людьми під назвою «Роман з детективом».

Про що серіал

Раніше Лада Кошкіна працювала слідчим поліції, потім стала тілоохоронцем і успішним приватним детективом, а в наслідку змогла відкрити власне детективне агентство.

У кожній серії фільму Лада займається розслідуванням якоїсь сімейної драми. Зокрема, такої як: зради подружжя, одвічні проблеми батьків і дітей, суперництво з родичами через спадщину та інше. Сама Лада, крім того, що займається розслідуваннями і виступає в якості судді, ще нерідко втішає і допомагає впоратися з емоціями своїм клієнтам. Загалом виступає в ролі такого собі психолога і «друга».

Читай також
Серіал дня: стрічка про шкільну вчительку «Квочка»

Серіал дня: стрічка про шкільну вчительку «Квочка»

Серіал дня: стрічка про нелегкі повороти долі «Втрачені спогади»

Серіал дня: стрічка про нелегкі повороти долі «Втрачені спогади»

Однак у самої Кошкіної в особистому житті теж не так все гладко і є своя драма, яка буде поступово розвиватися від серії до серії.

Акторський склад

Роль Лади виконала актриса Євгенія Серебренникова. У кінострічці також взяли участь такі актори як: Петро Нестеров, Прохор Дубравін, Сергій Коршиков, Слава Красовська та багато інших.

Серіал припаде до душі багатьом шанувальникам любовних драм і заплутаних історій.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь