Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних
Серіали

Серіал дня: картина з інтригуючою назвою «Хірургія. Територія любові»

Аліна Лукашева разом з чоловіком Сергієм разом працюють в хірургії і вони щасливі.

Даша Харченко Даша Харченко
19:00, 18 лютого 2021

З початку року на каналі «Україна» досить активно йде показ телесеріалів про лікарні. Сьогоднішній випуск рубрики «Серіал дня» не став винятком, оскільки ми вирішили вас познайомити з цікавою картиною під назвою «Хірургія. Територія любові».

Сюжетна лінія

Аліна Лукашева разом з чоловіком Сергієм разом працюють в хірургії і вже кілька років цілком щасливі в шлюбі. Також у них росте прекрасний син Олексій, якого вони намагаються виховати хорошою людиною.

Читай також
Серіал дня: захоплююча прем'єра «В полоні у минулого»

Серіал дня: захоплююча прем'єра «В полоні у минулого»

Але коли на посаду заввідділу лікарні прийшов іменитий хірург Єгор Котов, в якого Аліна була пристрасно закохана, жінка зрозуміла, що так і не змогла його розлюбити. Тоді 12 років тому вони розлучилися на ґрунті сварки через те, що Єгор не поспішав розлучатися з дружиною і що Аліна була від нього вагітна, він також не знав. А тепер Аліна розуміє, що почуття Єгора теж не згасли через роки і тепер він навіть готовий залишити сім'ю. Але чи зможе сама Олена кинути свого чоловіка і усталений спосіб життя заради того, щоб стати по-справжньому щасливою? ...

Читай також
Серіал дня: про втілення мрії «Вище тільки кохання»

Серіал дня: про втілення мрії «Вище тільки кохання»

Акторський склад

Головні ролі у кінострічці виконали актори Ольга Гришина, Дмитро Бджола і Костянтин Самоуков. Також в серіалі взяли участь Світлана Зельбет, Олексій Нагрудний, Олена Турбал, Анна Сирбу, Володимир Машук, Дарина Панасенко. Серед акторів задіяних у фільмі були справжні практикуючі лікарі, що нечасто зустрічається в картинах подібного формату.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь