Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних
Серіали

Серіал дня: інтригуючий детектив «Історія одного злочину»

Сюжет телесеріалу заснований на реальних подіях і знятий за заведеними справами.

Даша Харченко Даша Харченко
10:29, 22 вересня 2020

Сьогодні в нашій рубриці «Серіал дня» ми пропонуємо вам відпочити від драматичних історій і познайомитися з документальним детективним багатосерійним телесеріалом, який транслюється на нашому телеканалі під назвою «Історія одного злочину».

Сюжетна лінія

Сюжет телесеріалу заснований на реальних подіях і знятий за заведеними справами, які довгі роки зберігалися в архівах МВС під грифом "Цілком таємно". На глядачів чекає розкриття гучних і страшних злочинів, скоєних на початку 2000-х років, які наводили жах не тільки на знаменитих і заможних людей, але і на звичайних українців. А самі слідчі під час розслідування злочинів нерідко піддавали свої життя по-справжньому смертельній небезпеці.

Акторський склад

Вже протягом п'яти сезонів постійний склад акторів, які виконують основні ролі, залишається практично незмінним.

Про самі історії злочинів оповідає ведуча Олександра Соколовська. А розповісти більш детально їй допомагають досвідчені експерти - Валерій Кур, Володимир Поліщук та Руслан Сушко, які свого часу брали участь в розслідуваннях багатьох справ, і які можуть пояснити всілякі специфічні деталі розслідування.

Чому може навчити фільм

Даний проект спрямований в першу чергу на те, щоб наочно показати людині, наскільки жорсткими і небезпечними можуть бути люди, яким ми беззастережно довіряємо. Це не означає що потрібно постійно перевіряти своїх близьких або не довіряти їм зовсім. Але якщо є місце якимось психічним захворюванням чи віковим відхиленням, то не варто це пускати на самоплив, а уважно стежити за станом людини, щоб в майбутньому уникнути страшних наслідків.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь