Онлайн
Серіали

Серіал дня: добра мелодрама «Підкидьок»

Андрій Донін іменитий хірург-травматолог. Але попри свої робочі заслуги він славиться досить складним і непростим характером.

Даша Харченко Даша Харченко
19:00, 25 листопада 2020

Сьогодні в нашому новому випуску рубрики «Серіал дня» ми пропонуємо вам ознайомитися з милою і доброю мелодрамою під назвою «Підкидьок».

Сюжетна лінія

Андрій Донін іменитий хірург-травматолог. Але попри свої робочі заслуги він славиться досить складним і непростим характером. Адже навіть для власної нареченої він не робить винятків і не дозволяє порушувати звичний уклад своєї усталеного, вишуканою життя. Дівчина неодмінно повинна знати, як «Отче наш», з якої чашки Андрій вважає за краще пити каву і в якому порядку розставлені колекція сов у нього на полиці.

Швидше за все, саме завдяки такій скрупульозності в свої «50 з хвостиком» років, Андрій виглядає просто чудово: підтягнутий, спортивний чоловік, який веде досить активний спосіб життя.

Але одного разу Донін виявляє прямо за своїми дверима маленьку дівчинку «підкидька», яка буквально перевертає все його ідеальне, пластмасове життя з ніг на голову. І хто знає, можливо Андрію весь цей час не вистачало якраз такого струсу, щоб зрозуміти, заради чого він насправді живе ...

Акторський склад

Головну роль хірурга-травматолога виконав актор Сергій Деньга. У кінострічці також взяли участь такі актори як: Данило Мірешкін, Ксенія Мішина, Фрося Мельник, Олеся Власова, Святослав Тарасов та інші.

Сюжет телесеріалу легкий і невимушений, тому прекрасно підходить як для сімейного перегляду, так і в гордій самоті.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь