Онлайн

Сергій Бабкін розповів, яким має бути ідеальний чоловік

У своєму одкровенні співак спробував розвіяти стереотипи про чоловіків.

Єлизавета Бабец Єлизавета Бабец
13:20, 25 листопада 2020

Яким повинен бути ідеальний чоловік? Це питання задають собі як чоловіки, так і жінки. Український співак Сергій Бабкін розповів своє бачення «ідеального» і спробував розвіяти існуючі стереотипи.

На своїй сторінці в Instagram знаменитість зізнався, що, насправді, для того, щоб бути «ідеальним чоловіком» не обов'язково бути і «успішним», і «забезпеченим», і «сімейним». Головне в чоловікові, за версією Сергія Бабкіна, бути сміливим.

«Сміливість не махнути рукою на жінку, а взяти відповідальність за свої погані вчинки. Сміливість зізнатися собі, що рухаюся не туди. Сміливість усвідомити, що є речі, які лякають. Сміливість бути розгубленим. Сміливість показати не силу, а слабкість. Відкритість до всього нового - теж сміливість. Сміливість в тому, щоб бути собою - ось про що справжній чоловік», - коментує український співак.

Читай також
Сергій Бабкін записав трек англійською мовою разом з 10-річною донькою

Сергій Бабкін записав трек англійською мовою разом з 10-річною донькою

На світанку: Сергій Бабкін опублікував зворушливий знімок з дружиною

На світанку: Сергій Бабкін опублікував зворушливий знімок з дружиною

Також Сергій Бабкін розповів, що для нього «успішний чоловік»: «це наповнений, усвідомлений, уважний, який прагне, шукає і здійснює помилки. Помилка - це досвід, це зростання, це шлях. Людина, яка не здійснює помилки, не росте і не розвивається».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь