Онлайн
Кіно

«Серце матері» чому жінки ігнорують хороших чоловіків

Погані хлопці так чи інакше приваблюють представниць прекрасної статі. Розумом ми розуміємо, що з такими не варто мати справ, але серцю не накажеш…Головна героїня серіалу «Серце матері» Ася теж свого часу не змогла розпізнати чоловіка, який згодом зруйнує її життя та відбере все майно. Кирило залицявся до Асі ще з самого початку, але тоді дівчина закохалася в Артема і доля відвела її від підступного чоловіка. Але, мабуть, Асі потрібно було пройти цю школу життя.

15:24, 28 березня 2019

Актор Ілля Алєксєєв

Після трагічної загибелі Артема Кирило задіяв усю свою уяву та фантазію, аби одружитися з жінкою. Таким чином він отримав доступ до її документів. Звичайно, він зумів реалізувати свою найголовнішу мету – отримати право на одноосібне управління фабрикою. Хитрістю він змусив жінку підписати документи на купівлю-продаж фабрики.

Ася в розпачі, адже у неї не залишилося нічого. Сім’ю вона втратила, фабрику випадково продала чоловікові-зраднику та ще й залишилася без роботи. Але вона з тих людей, хто не здається. Вона телефонує слідчому Володимиру, який раніше займався пошуками її зниклої доньки, який люб’язно погоджується на зустріч з Асею, щоб розібратися в ситуації.

Володимир – яскравий представник чоловіка про якого мріє кожна жінка. Він порядний, спокійний, надійний, але… самотній. Як далі розвиватимуться його стосунки з Асею Демидовою? Чи зуміє жінка розпізнати в ньому чоловіка, з яким можна будувати щасливе майбутнє? Дивіться з понеділка по четвер о 19:00 на каналі «Україна».

Долучайтесь до каналу «Україна» в меседжерах, аби дізнаватись першими про актуальні та обрані матеріали за посиланнями: 
Viber – https://chats.viber.com/kanalukraine/uk
Telegram – https://t.me/kanalukraina  

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь