Онлайн
Кіно

Зйомки серіалу "Капітанша" в самому розпалі: ексклюзивний репортаж

В українському кіно почався серіальний бум.

14:03, 4 березня 2019

Журналісти "Сьогодні. Підсумки" вирушили на знімальний майданчик популярного серіалу "Капітанша", щоб зрозуміти: чи можна заробити мільйони на аматорських зйомках, чому українські серіали відрізняються від російських, і заради чого зірки тікають з великого кіно в міні-серіали.

Зміни на знімальних майданчиках тривають до 16 годин на добу. Це натхненна праця, сотні дублів, безсонні ночі, нервові зриви – все заради неї.

Серед кам'яних джунглів живе проста харків'янка, яка вічно кудись поспішає. Будинок, робота, магазини. Навколо неї вирує життя, а вона звертається до смартфону, щоб той підказав, коли у неї наступне побачення з... телевізором. Саша – фанат серіалів.

Деякі серіали залишаються в серці дівчини ще дуже довго після зникнення з екрану.

"Серіал "Капітанша ". Деякі події, які були показані на екрані, були і в моєму житті", – ділиться вона.

"Капітанша" – один з найуспішніших продуктів каналу "Україна", що вийшов в минулому році. Головну героїню теж звуть Саша. Нелегка доля героїні розігрується в красивих пейзажах і інтер'єрах. Олександра бореться зі стихіями і в прямому, і в переносному сенсі. Море в серіалі настільки захопило глядачів, що сьогодні знімається вже другий сезон.

Знімальний майданчик декількох сцен "Капітанша-2" – будинок в Кончі-Заспі. Людей в знімальній групі – важко порахувати. Але у кожного чітко прописана його функція.

Аліса Клюшкіна – асистент по акторах.

"Я відповідаю за гарний настрій акторів, приїзд акторів і від'їзд акторів. Забезпечення транспорту по часу з нашим транспортним директором. Чай-кава на майданчику, обіди, супровід з гриму на костюм, з костюма на майданчик. Я просто дуже весела людина і мені, щоб підзарядитися, потрібно заряджати інших людей. Веселушки-частівки-анекдоти-примовки-жарти. Ось, як-то так", – ділиться вона.

Здавалося б – проста сцена – поява автомобіля в кадрі. Виявляється, автомобільні номери в кіно особливі.

Режисер Володимир Янощук. Саме завдяки його фантазії, знімальна група виявляється то в відкритому морі, то в елітному селищі. Володя зізнається, не все завжди йде за сценарієм.

"Мене дружина запитує:" Навіщо ти готуєшся постійно до зйомки? Ти ж на майданчику все міняєш?". Я кажу, у мене є фундамент. І все. А далі – ти танцюєш", – говорить він.

На майданчику журналісти встигли підглянути, що в наступному сезоні серіалу "Капітанша" глядачів чекають і еротичні сцени.

Незважаючи на те, що головну роль виконує російська акторка, серіал, як і більшість нового українського контенту, має свої автентичні українські риси.

"Я бачу різницю в тому, що в російських серіалах ми часто бачимо таке досить патроналістичне ставлення до життя, до сім'ї, до укладу того, в чому живуть сім'ї та люди. У нас, мені здається, більш європейський підхід. По-перше, у нас жінка – громадянин більш незалежний від чоловіка і від сім'ї. Не дивіться на те, що ми знімаємо мелодрами, у нас в честі героїні самостійні, самодостатні, сильні, незалежні", – розповіла Наталія Стрібук, головний продюсер кіно-телесеріального виробництва ТРК "Україна".

Саме завдяки роботі Наталії, більшість українців, разом з Олександрою, вибирають перегляд телесеріалів саме на каналі "Україна", який давно став найбільшим в країні виробником власних багатосерійних фільмів. А весь секрет успіху в тому, що продюсер Наталя, разом зі своєю командою в першу чергу вивчає глядача. І робить це постійно.

"Ми прекрасно собі уявляємо, якими є наші глядачі, скільки їм років, який їхній соціальний статус, хто вони – чоловіки чи жінки. Або в якому відношенні нас дивляться чоловіки, в якому жінки, в який час вони приходять з роботи, скільки у них дітей, що вони їдять", - говорить вона.

Тим часом, на іншому знімальному майданчику – казка, яку українці побачать тільки під Новий рік. Так, чарівники вже сьогодні працюють над коротким серіалом "Ялинка на мільйон". Майданчик наповнений новим поколінням українських акторів. І хоча до Нового року ще ох, як далеко, група працює в дуже швидкому темпі.

Знімальні майданчики ТРК "Україна" – це вже новий, сучасний підхід до зйомки. І справа тут не в техніці і характері освітлення. Справа в створенні свого незалежного контенту. Створення нової кіношколи. Створення нових робочих місць. Адже на тридцяти майданчиках ТРК "Україна" задіяно близько півтори тисячі осіб і їх кількість ще буде збільшуватися.

Долучайтесь до каналу "Україна" в меседжерах, аби дізнаватись першими про актуальні та обрані матеріали за посиланнями: 
Viber – https://chats.viber.com/kanalukraine/uk
Telegram – https://t.me/kanalukraina 

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь