Онлайн
Зірки

Секрети залаштунків шоу «Співають всі!» розкриє відомий музичний критик

До проєкту приєднався відомий музичний відеоблогер, який у бекстейджі SecretShow розповість про найцікавіше з залаштунків шоу.

Олександра Красновська Олександра Красновська
16:15, 8 липня 2021

Днями стартувати зйомки грандіозноговокального шоу «Співають всі!» каналу «Україна» за всесвітньо відомим форматом All Together Now компанії Banijay Rights. До проєкту приєднався відомий музичний відеоблогер, який у бекстейджі SecretShow розповість про найцікавіше з залаштунків шоу.

Наразі на знімальному майданчику масштабного шоу «Співають всі!» працює величезна кількість зірок. Вони спілкуються, діляться цікавими історіями, розкривають невідомі факти свого життя і, звісно, оцінюють таланти з народу. А слідкувати за цим будемузичний відеоблогер Ваня Рассел, який має більше 270 тисяч підпісників на YouTube.

«У бекстейджі SecretShow ми покажемо все найцікавіше, що залишилось за кадром. За лаштунками одразу знаходиться багато зірок і з ними є про що поговорити, тож чекайте цікаві інтерв’ю, шокуючі бліци та веселі ігри! Звичайно ж, не обійдеться і без каверзних питань», – поділився музичний відеоблогер Ваня Рассел.

Крім того, відомий критик додав, постійно знаходитись за лаштунками знімального процесу у колі відомої «сотні» для нього не лише цікавий досвід, але й певний стрес.

«Писати відео вдома – це одне, а під світлом софітів, у приміщені, де знаходяться зірки і їхні менеджери – інше! І це стрес! – коментує Ваня Рассел. – Звичайно, дехто з артистів згадує мені попередню критику на їхній рахунок – нехай не в очі, але енергетично це відчувається. Але ми не обираємо, з ким працювати, і я за те, що до критики слід ставитись простіше, особливо, якщо вона конструктивна. А ідеальний, «вилизаний» контент мало кого може зацікавити, і мене радує, що більшість людей це розуміє». 

Як повідомлялося раніше, розважальний проєкт за британським форматом All Together Now вперше вийшов на телеканалі BBC у 2018 році і за короткий час здобув популярність серед глядачів майже двох десятків країн світу. Серед них: Італія, Франція, Австралія, Нідерланди, Бразилія, Данія, Польща та інші. Україна стала вісімнадцятою країною, у якійвиходитиме це музичне шоу.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь