Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

"Найрозумніший" на каналі "Україна": переможниця третього півфіналу Дарина Ходаківська

26 травня на телеканалі "Україна" відбувся показ третьої півфінальної гри ерудит-шоу "Найрозумніший". Переможницею стала 12-річна киянка Дарина Ходаківська.

16:19, 29 травня 2013
26 травня на телеканалі "Україна" відбувся показ третьої півфінальної гри ерудит-шоу "Найрозумніший". Переможницею стала 12-річна киянка Дарина Ходаківська.

За перемогу у фіналі третьої півфінальної гри змагалися Андрій Авдошко (Київ), Артем Янчак (Львів) та Дарина Ходаківська (Київ). Цього разу перемога дісталася саме Дарині, яка дала найбільшу кількість правильних відповідей.

Дарина Ходаківська вважає, що кожна людина повинна розвиватися всебічно. Наприклад, Дарина обожнює читати, вивчати іноземні мови. Крім того, вона займається у музичній школі, а також - танцями. У майбутньому Дарина хоче пов'язати своє життя із дипломатією або країнознавством, адже це - відмінна можливість подорожувати.

"Я дуже хочу побувати у всіх країнах світу. Та просто стати щасливою людиною!", - написала у своїй анкеті Дарина.

Дарина Ходаківська стала переможницею третьої півфінальної гри ерудит-шоу "Найрозумніший".

Попереду ще - 1 півфінальна гра, після чого відбудеться Суперфінал, в якому і визначиться переможець ерудит-шоу "Найрозумніший".

Дивіться ерудит-шоу "Найрозумніший" щонеділі на телеканалі «Україна» о 7:10!

"Україні потрібні розумні діти!"

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь