Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

"Наголовніше в житті – зберегти свою людську гідність": ТОП 3 цитати Ади Роговцевої

NULL

15:50, 13 грудня 2017

Українська акторка театру та кіно, Герой України, одна з найвідоміших жінок України Ада Роговцева стала героїнею нової україномовної мелодрами "Обручка з рубіном" власного виробництва каналу "Україна" за сценарієм Тетяни Гнєдаш. Прем’єра 95-серійної стрічки відбудеться в ефірі каналу "Україна".

Напередодні прем'єри стрічки, у зйомках якої взяла участь Ада Роговцева, пропонуємо вашій увазі ТОП 3 вислови відомої української акторки.

...

Про любов та залежність

Любов – це любити ЙОГО, віддавати ЙОМУ все, належати ЙОМУ, але якимось чином мати свою свободу … Залежати від іншої, навіть коханої людини – нісенітниця! Я Кармен! Жінки всі Кармен! Чому вона, ця моторошна тютюнниця, на всі часи улюблена героїня? Що в ній такого? Тому що незнищенне в жінці право вибору! І немає такої влади над нею, яку можна було б над нею затвердити! І тому мені прикро і гірко, коли свекруха над невісткою знущається, вказує їй, а та, дурненька, в каструлю плаче. На голову їй цю каструлю одягла і пішла в своє життя! Не можна жити життям іншої людини.

Про рецепт щасливого життя

Гумор, філософське ставлення до життя, терпіння, мужність і велика любов до всього, що тебе оточує. До сонечка, ліхтаря на вулиці, дітей, внуків. Тоді кожний рік, дарований в старості, – подарунок. Ось єдиний рецепт. Тільки так, вважаю, варто жити.

Про сенс життя

Найголовніше в житті людини – зберегти свою людську гідність всупереч усьому. Тому що людина без гідності – неповноцінна людина, а народ без гідності – це вже не народ.

Нагадаємо, "Обручка з рубіном" – це новий 95-серійний україномовний серіал власного виробництва телеканалу «Україна» за сценарієм Тетяни Гнєдаш. У центрі сюжету картини – історія двох сестер Ані та Яни, звичне життя яких трагічно перекреслює автомобільна аварія.

Виробництвом картини займалася компанія Front Cinema, яка входить до складу "Медіа Групи Україна". Виконавчі продюсери серіалу – Саша Ткаченко та Денис Пономаренко.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь