Онлайн

Руслан Сокольник: Я вже звик до вигляду крові

Виконавець ролі харизматичного лікаря Володимира Гурського в серіалі «Черговий лікар-2» Руслан Сокольник розповів про зйомки, пам'яті і схожості зі своїм героєм.

16:24, 13 лютого 2017

Виконавець ролі харизматичного лікаря Володимира Гурського в серіалі «Черговий лікар-2» Руслан Сокольник розповів про зйомки, пам'яті і схожості зі своїм героєм.

— Руслан, чим другий сезон серіалу «Черговий лікар» відрізняється від першого?

Ми продовжуємо лікувати пацієнтів лікарні швидкої допомоги, вирішуємо найскладніші і неймовірні завдання. Що стосується мого персонажа доктора Володимира Гурського, то він і в другому сезоні залишиться все тим же романтиком з добрим серцем, який вірить в людей і любов і сподівається зустріти свою другу половинку. Мій герой поки не подолав свою надмірну сором'язливість, але я дуже сподіваюся, що далі в сценарії це все-таки станеться. А поки що в особистому житті у Гурського все якось не складається. Мені як актору дуже хочеться, щоб мій персонаж змінювався – тоді за ним цікаво спостерігати, вибудовувати якісь лінії взаємовідносин з іншими.

— У другому сезоні буде екстрим?

Знаєте, був у нас у другому сезоні один робочий день, який запам'ятала вся знімальна група! На майданчику була дитина. Так ось, цілий день ми чули тільки її. Такого активного актора ми ще ніколи не бачили. Він і за сценарієм повинен мав бути крикливим, але в реальному житті, поза камерами, він теж виявився досить гучним.

Як вам щодня бачити кров і розрізані тканини м'язів?

Я вже звик (сміється). А взагалі я дуже спокійно ставлюся до виду крові. Коли готуюся до зйомок і переглядаю ролики на медичну тематику, у мене не викликають відрази кров і людські органи. Навпаки – я вдивляюся, як там все влаштовано, мені цікаво вивчати нову для мене тему медицини. А коли йде зйомка якоїсь складної сцени, де потрібно зашивати рану, наприклад, то мені подобається, що все до дрібниць виглядає правдоподібно.

Ви говорите, що ваш персонаж м'який і поступливий. А ви який у житті?

Я дуже схожий на лікаря Гурського. Я теж досить м'яка людина, не люблю конфліктів і суперечок. А якщо вони трапляються – намагаюся вирішувати їх мирним і цивілізованим шляхом.

У лікаря Гурського нестандартний підхід до лікування – він вважає, що всі хвороби у людей в голові. А ви як думаєте?

Так, Гурський шукає проблеми пацієнтів саме в їхніх головах, а болячки – це наслідок думок і взаємин між людьми. Я теж вважаю, що частково це так і є. Наші емоції, внутрішній настрій дуже впливають на самопочуття в цілому. Так що я тепер і в житті, як Гурський, спочатку шукаю проблему будь-якої хвороби в думках.

Як участь в медичному проект відбилася на вашому житті?

Кожна робота залишає в нашій пам'яті спогади, дає нам, акторам, новий досвід. Звичайно, якісь ситуації бувають дуже знайомими коли я стою і розумію, що зі мною вже відбувалося щось схоже. Тепер я краще розумію, що багатьох хвороб ми могли б уникнути, якби в деяких ситуаціях прислухалися до лікарів, а в інших навпаки. Це складно передбачити, але я часто замислююся про це, коли стикаюся з якоюсь ситуацією, пов'язаною зі здоров'ям людей. «Черговий лікар» навчив мене не закриватися від людей і від світу, а навпаки – прислухатися до порад близьких людей і професіоналів.

Які сцени для вас були найскладнішими під час зйомок другого сезону «Чергового лікаря?»

Мені, напевно, як і будь-якому актору, завжди цікаво грати нестандартні сцени. Крім того, в серіалі специфічна термінологія, так що я треную пам'ять. Але навіть у другому сезоні запам'ятати всі назви – завдання не з легких! Крім того, в серіалі багато драматичних сцен, а грати емоції теж непросто. Я б так сказав, що в «Черговому лікаря-2» усі сцени складні. Але цим вони і цікаві.

Дивіться медичну драму «Черговий лікар – 2» з вівторка по четвер о 13:30 на каналі «Україна»!

За матеріалами segodnya.ua

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь