Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Роза Аль-Намрі: «За іронією долі, я і є Аїша»

Справжнім сюрпризом для глядачів авантюрної мелодрами «Співачка» стала поява у ній чарівної екс-холостячки Рози Аль-Намрі. Телеведуча залюбки поділилася своїми амбіціями та розповіла, як відреагувала на роль у серіалі її новоспечена родичка Ада Роговцева.

14:26, 10 листопада 2016

Справжнім сюрпризом для глядачів авантюрної мелодрами «Співачка» стала поява у ній чарівної екс-холостячки Рози Аль-Намрі. Телеведуча залюбки поділилася своїми амбіціями та розповіла, як відреагувала на роль у серіалі її новоспечена родичка Ада Роговцева.

Роза, як так сталося, що ви змінили амплуа холостячки та ведучої шоу «Як вийти заміж» на роль у серіалі?

Я не змінила – я доповнила. Насправді знятися у кіно було моєю мрією. Тож коли мені запропонували зіграти Аїшу, погодилася, не роздумуючи. А коли дізналася, що ця дівчина – східна красуня, взагалі прийшла у захват! Адже, я обожнюю всю цю тематику і почуваюся у ній, мов риба у воді.

Скажу відверто, я закохалася в кіно і у свою роль. Завдячуючи серіалу, 2016 рік став для мене одним з найщасливішим, і у моїй пам’яті він залишиться під гаслом «Співачка».

Страшно було опинитися у гаремі султана Карима?

Не страшно. Я скажу більше, я відчула там дежавю! Адже колись я вже перебувала у гаремі, у холостяцькому гаремі. Мені це так знайомо, коли купа дівчат змагаються за увагу свого коханого.

Але справжній сюрприз чекав на мене, коли я вперше познайомилася з текстом. В моєму житті реально були моменти, коли я чинила точно так само, так само говорила, поводилася. Тож Аїша – це таке маленьке віддзеркалення мене.

Проте Аїша поводиться далеко не завжди благородно, а точніше, відверто пакостить головній героїні й іншим наложницям!

А ніхто не казав, що вона має бути благородною. У душі вона хороша і навіть трошечки наївна дівчинка. А чому так поводить себе, очевидно. До приїзду Наташі у гарем вона була улюбленою наложницею Каріма.

Аїша жила у гаремі, мов у Бога за пазухою. Всі коштовності світу, делікатеси й хороми – до її ніг. При цьому вона мислить не лише з меркантильних мотивів – Аїша усім серцем любить повелителя. Навіть є епізод, де вона готується до ночі кохання з Карімом і коментує, як вона жадає цього, дуже яскраво передчуває кожен момент, смакує кожен майбутній дотик свого повелителя.

Але тоді в обійми Каріма вона так і не потрапила. Бо Карім марить не нею, а Наташею. І тоді Аїша, як істина жінка починає плести інтриги і всіляко докучати Наташі. Її мотиви для мене прозорі, як вода. Нею керує кохання, а в інших питаннях вона сліпа.

Роза Аль-Намрі1

Хвилювалися перед першим у житті кіношним знімальним днем?

Хвилювалася – це не слово. Я звісно добре знайома з телебаченням, камер не лякаюся, проте досвід телеведучої й акторський – різні речі.

Але, щойно я переступила поріг кіностудії, мій страх мов рукою зняло. Як гостинно, як дружньо мене прийняла команда! В один момент ці чужі люди стали моєю сім’єю. Ми одразу знайшли спільну мову не тільки з колективом, але і з режисером. Я залишалася у захваті від творчого підходу Дмитра Гольдмана. Сподіваюся, що це був не останній проект, де ми працювали разом.

А як бабуся вашого чоловіка Ада Роговцева оцінила ваш дебют?

Зізнаюся чесно, що одразу після того, як мене затвердили на роль, я, розгублена, прибігла до Ади Миколаївни за допомогою. І ми весь вечір репетирували мою першу сцену.

Звісно, мені допомогли настанови легендарної акторки і, за сумісництвом, моєї родички. І я вірю, що завдяки тій спільній репетиції у мене все вдалося. І тепер я просто марю акторською кар’єрою!

Як ти оцінюєш проект «Співачка» з точки зору глядача? Сама дивилася б серіал?

Звісно, дивилася б! Я в захваті від цього проекту і вважаю, що кожен просто зобов’язаний познайомитися з цією дивовижною історією подолання життєвих негараздів і обставин, що інколи здатні нас зламати.

Це дуже життєвий серіал, він про кожного з нас. Адже усі ми шукаємо своє місце під сонцем. Хтось втомлюється йти і залишається на півшляху, когось долають проблеми й обставини, а комусь, все ж, вдається бути сильнішим за усі перешкоди і здобути бажане.

Особисто я також знайшла себе в цій казці. І за іронією долі, я і є Аїша. Дівчина, ладна на все, заради кохання і свого чоловіка. 

Дивіться авантюрну мелодраму «Співачка» у будні о 18:00 на каналі «Україна»!

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь