Онлайн
Тревел-шоу «Родичі в турне»

«Родичі в турне» в Чернівецькій області: чому варто побачити Хотинську фортецю

Хотинську фортецю вважають одним із семи чудес України. 

17:17, 8 серпня 2019

Восьмий випуск тревел-шоу «Родичі в турне» показав глядачам телеканалу «Україна» дива Чернівецької області. Тут билися шляхетні лицарі, козаки і навіть мушкетери, щоправда, в кіношній реальності. Однією з семи чудес України є Хотинська фортеця. Варто проїхати шістдесять кілометрів від Чернівців для того, щоб дізнатися всі її таємниці, яких тут чимало. 

Лише уявіть, звичайні люди звели ці мури ще в 15 столітті, коли не те щоб техніки не були, а навіть цементу. На цих високих стінах, збудованих ще у 15 столітті, є дивовижний орнамент.  

 Хотинська фортеця в Чернівецькій області

фото: getty images 

Кажуть, що це давні християнські символи. Коли турки захопили Хотинську фортецю, не змогли ці символи знищити. Для цього їм потрібно було зруйнувати стіни цілої фортеці. Кожного року тут з'являються лицарі з конями, які б'ються між собою і штурмують Хотинську фортецю. Саме тут у травні відбудеться середньовічний турнір у Хотині, який обов'язково варто відвідати. 

Читайте також
«Родичі в турне» в колоритній Одесі: де можна побачити підземний театр

«Родичі в турне» в колоритній Одесі: де можна побачити підземний театр

Дивіться повний 8 випуск програми «Родичі в турне» онлайн: 

Дивіться всі випуски шоу «Родичі в турне» на сайті каналу «Україна».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь