Онлайн
Лайфхак

Роботодавець відмовляється платити: у «Ранку з Україною» юрист дав поради, як отримати гроші за неофіційну роботу

Костянтин Гамкрелідзе розповів, як діяти, якщо роботодавець відмовляється платити зароблені вами гроші.

Олександра Красновська Олександра Красновська
11:31, 14 вересня 2021

У постійній рубриці «Твій юрист», яка виходить у програмі «Ранок з Україною» на каналі «Україна», успішний юрист Костянтин Гамкрелідзе розповів, як діяти, якщо роботодавець відмовляється платити зароблені вами гроші.

«Якщо ви працюєте неофіційно і вам не виплачують офіційну плату, я рекомендую вам звернутись з офіційною заявою до роботодавця і визначити причини, чому так склалось», – радить Костянтин Гамкрелідзе в ефірі каналу «Україна».

Якщо відповіді роботодавець не дав або він не вчинив жодних дій для виплати вам заробітної плати слід:

  • звернутись на гарячу лінію Державної служби України з питань праці: у зверненні слід надати всі можливі докази підтвердження роботи. Ними можуть бути показання свідків, електронні листи, які ви відправляли в межах виконаних обов’язків, перепустки тощо;
  • надішліть скаргу до Державної служби з питань праці;
  • звертайтесь до суду.

«Запам’ятайте три прості кроки: перший – зверніться до свого роботодавця; другий – оскаржіть його дії в Державній інспекції з питань праці; третій – зверніться до суду», – радить експерт у програмі «Ранок з Україною».

Дивіться програму «Ранок з Україною» у будні о 6:30 на каналі «Україна»

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь