Онлайн
Кіно

Роберт Патрік: у «Захарі Беркуті» та «Термінаторі»

Дві протилежні ролі актора, що запам’яталися надовго.

Даша Харченко Даша Харченко
19:00, 1 жовтня 2020

Американський актор Роберт Патрік зіграв одну зі своїх найвизначніших ролей у фантастичному бойовику “Термінатор-2: Судний день”. У далекому 1991 його персонаж-робот Т-1000, здатний на ходу переплавлятись у будь-кого, змусив світ здригнутися. Ця роль принесла актору номінації на премії MTV Movie Awards та Сатурн, і увіковічилась у серцях усіх любителів наукової фантастики.

Подібно до свого антигероя-робота і сам талановитий Роберт Патрік перетворюється у будь-яких персонажів. Так, актор зміг перевтілитись і для головної ролі в історичному екшні “Захар Беркут” сумісного українсько-американського виробництва, який покажуть 14 жовтня на телеканалі “Україна”.

У чому особливість ролі Роберта Патріка в історичному екшені «Захар Беркут»?

У цьому спільному кінопроєкті режисерів Ахтема Сеітаблаєва і Джона Винна, актор зіграв Захара Беркута, слов’янського старця-воїна, що веде свій народ до перемоги силами мудрості, єдинства й патріотизму. Ця екзотична для голівудського актора роль стала однією із небагатьох головних ролей в його акторській кар’єрі. У понад 90 кінопроєктах за участі Роберта Патріка актор найчастіше ставав виконавцем другорядних ролей. Зокрема, такою була і його роль у другому фільмі франшизи “Термінатор”. Українсько-американський кінопроєкт “Захар Беркут” дозволив глядачам побачити Роберта Патріка поміж акторів головної ролі.

Robert Patrick in The Rising Hawk (2019)

фото:imdb

Відмінності й спільні риси Патрікового Т-1000 і Захара Беркута

Роль Захара Беркута 一 наче протилежний полюс Патріка від його ролі у кінофільмі “Термінатор-2”, адже події українсько-американської кінострічки мають місце у Карпатах ХІІІ сторіччя, тож новий персонаж Роберта Патріка віднесений далеко назад у часі від його робота Т-1000, котрий навпаки був частиною “світу майбутнього”. Крім того, у “Захарі Беркуті” актор зіграв справжнього героя, тоді як його термінатор Т-1000 був представником антигеройської спільноти кіноперсонажів.

Robert Patrick in Terminator 2: Judgment Day (1991)

фото:imdb

Проте, робота голівудського актора з обома ролями вимагала від нього неабияк проявити свої акторські здібності для жанру екшен, адже таких сцен у “Термінаторі” та “Захарі Беркуті” було чимало. Однаковими також для Роберта Патріка під час зйомок обох фільмів лишилися, певне, кількість нанесеного гриму й унікальність костюмів і декорацій на знімальному майданчику.

Захар Беркут поповнив скарбницю талановитих ролей Патріка

Важко не відмітити, що культова роль Патріка у франшизі “Термінатор” ー не єдина по-справжньому талановита й пам’ятна роль актора. Адже, чимало якісної акторської майстерності Патрік показав у фільмах “Вогонь у небі”, “Міцний горішок-2”,  “Від заходу до світанку-2” тощо, а також у телесеріалах “Секретні матеріали”, “Закон і порядок”, “Клан Сопрано” та інших. Головна роль Роберта Патріка у кінофільмі “Захар Беркут” може сміливо доповнити скарбницю талановитих ролей голівудського актора.

Robert Patrick in Conan (2010)

фото:imdb

Нагадаємо, прем’єра кіноекранізації “Захар Беркут” в Україні відбулася 10 жовтня 2019 року.

Читайте також, чому фільм “Захар Беркут” відповідає усім стандартам Голлівуду.

Дивіться сюжет про те, як проходила прем’єра фільму “Захар Беркут”:

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь