Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Римма Зюбіна: «Я вже давно перестала гратися в якусь загальну любов і дружбу»

Сьогодні актриса висловлює свою позицію відкрито, жорстко, але справедливо щодо тих, хто зараз дотримується нейтралітету.

Олександра Красновська Олександра Красновська
16:44, 10 травня 2022

Зірка серіалу «Люся Інтерн» розказала в програмі «Зірковий шлях» на каналі «Україна», яка виходить в ефірі «Індиго TV», хто в Росії підтримує нашу країну, які приміщення в Києві необхідно віддати під бомбосховища, і що саме цікавить актрису зараз більше ніж театр.

Сьогодні дії та слова кожного з нас вказують на особисту позицію щодо війни в Україні. На жаль, є чимало прикладів, коли відомі люди в Росії продовжують мовчати. Що це? Небажання вникати в політику чи дія пропаганди?

«Це страх, слабкість і малодушність, – сказала актриса Римма Зюбіна. – Або в цих людей немає мозку, він промитий пропагандою, або вони думають про свою кар’єру». 

Гостя програми «Зірковий шлях» висловлюється відкрито, жорстко, але справедливо щодо тих, хто зараз тримає нейтралітет.

«Мене більше турбують українські актори, які мовчать в Росії, – сказала зірка серіалу «Люся Інтерн». – Мене цікавить, чому київські театри не повідкривали свої приміщення як бомбосховища, не годують тероборону. Чому деякі театри, в яких є великі автопарки, не працювали на допомогу?»

Є багато українців, які не бояться зруйнувати свою кар’єру, і тому не мовчать. Наприклад, актриса Катя Кузнєцова з перших днів війни говорить про те, що відбувається в Україні, і дуже сильно нам допомагає.

Римма Зюбіна знає багато прикладів, коли люди ставлять на перше місце не гроші, зв’язки або статус, а більш вагомі цінності.

«У мене вже з другого Майдану дуже змінилася телефонна книжка. У моєму житті не лише театр і кіно, – сказала гостя програми «Зірковий шлях». – Я багато займаюся і волонтерством, і громадською діяльністю, і правозахисними акціями. Я постійно присутня на них. Театр життя набагато цікавіший».

В інтерв’ю каналу «Україна» актриса додала, що коло її друзів також сильно змінилося. 

«Я просто вже давно перестала гратися в якусь загальну любов і дружбу, – зізналася зірка серіалу «Люся Інтерн». – У мене є Олеся Жураківська. Вона моя найкраща подруга з актрис».

Нагадаємо, що канал «Україна» продовжує транслювати загальнонаціональний марафон «Єдині новини» і брати участь у його виробництві. Улюблені програми та серіали каналу «Україна» наразі виходять в ефірі телеканалу «Індиго TV».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь