Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Реперка alyona alyona розповіла, чи повернеться до України після війни

Наразі артистка перебуває у друзів у Варшаві. За словами alyona alyona, рішення виїхати з України ухвалила швидко.

Олександра Красновська Олександра Красновська
12:15, 15 червня 2022

Реперка alyona alyona в інтерв’ю програмі «Зірковий шлях» телеканалу «Україна», яка зараз виходить в ефірі «Індиго TV», розповіла, як допомагає Україні з-за кордону.

Зараз артистка перебуває у друзів в Варшаві. За словами alyona alyona, рішення поїхати з України прийняла швидко.

«Я зрозуміла в певний момент, що за кордоном я буду допомагати значно більше. У мене є суперсила, мене кличуть. Якщо на перші запити я відмовляла, далі, особливо, коли загинув кум на війні, я зрозуміла, що хочу робити більше, хочеться до українців, які за кордоном, показувати волонтерські центри, щоб люди напряму дізнавалися і отримували потрібне. До того ж, з 2020 року, коли почався локдаун, дуже багато фестивалів, які мене замовили, перенесли на 2022 рік. Оскільки я була заброньована, як виконавець, отримала передплату, тепер буду їздити, отримувати кошти, платити податки, утримувати свою команду фрілансерів. Ми вирішили певну частину коштів віддавати ЗСУ, допомагати всім, чим можна», - говорить артистка журналістам каналу «Україна».

Реперка alyona alyona зізнається, дуже хоче повернутися додому, але поки на неї чекає багато роботи за кордоном.

«Повертатися планую. Але зараз в Україні концерти не проведеш, нічого не зробиш з моєї професійної точки зору. Я за кордоном більше роблю і маю змогу отримувати кошти, передавати хлопцям на передову. На концертах, які я даю, у мене позаду є відео з куаркодами на фонди, які я підтримую. Таким чином люди з-за кордону через лінки можуть підтримувати фонди та організації, які потребують зараз фінансових вливань саме для передової. Це літо я буду за кордоном, дуже багато фестивалів. Буду активізовувати людей, розповідати про Україну, що нам треба допомога. Далі життя покаже, але додому хочеться кожен день. Коли закордонні ЗМІ потають про дім, у мене очі на мокрому місці», - поділилася реперка.

Нагадаємо, з середини березня «Зірковий шлях» почав виходити в адаптованому до реалій війни спецформаті на YouTube-каналі, а у квітні прем’єрні випуски програми, разом з іншими улюбленими проєктами та серіалами каналу «Україна», повернулись в ефір на каналі «ІндигоTV». Щодня команда «Зіркового шляху» готує ексклюзивні інтерв’ю українських зірок, які діляться своїм досвідом у воєнний час.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь