Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних
Оскар 2020

Рене Зеллвегер присвятила свою промову на Оскарі іммігрантам, які повірили в американську мрію

Золотую статуетку актриса отримала за роль у фільмі «Джуді».

17:00, 10 лютого 2020

Актриса Рене Зеллвегер, яка удостоїлася премії Оскар в номінації Найкраща актриса за картину «Джуді», вимовила пронизливу промову на церемонії, присвятивши її іммігрантам і героям нашого часу.

Свій виступ вона почала зі слів подяки колегам, які опинилися з нею в одній номінації. Вона подякувала членам знімальної групи і своїм батькам, батькові Емілю Еріху Зеллвегеру і матері Кьельфрід Ірен Зеллвегер. «Дякую моїм іммігрантам, які приїхали сюди з вірою в американську мрію, поклавшись лише один на одного».

Актриса також звернулася до Джуді Гарленд, яка так і не отримала Оскар.

«Джуді Гарленд свого часу не отримала вшанувань. Я впевнена, що цей момент є продовженням святкування її спадщини, яке почалося на нашій знімальній площадці. Це також свідчить про те, що її спадщина, повна унікальної винятковості та відкритості, а також щедрості духу, перевершує будь- яке мистецьке досягнення. Міс Гарленд, ви напевне перебуваєте серед героїв, які об'єднують і визначають нас», - відзначила актриса.

Нагадаємо, що церемонія нагородження Оскар 2020 пройшла в ніч на 10 лютого в Лос-Анджелесі. Пропонуємо вам ознайомитися с повним списком переможців і добіркою найяскравіших моментів Оскара 2020.

Дізнайтеся також більше про головного тріумфатора премії фільмі «Паразити».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь